Turgutluspor maçının biletleri satışa çıktı
Darıca G.B.
13 Eylül 2018 Perşembe 03:13

Turgutluspor maçının biletleri satışa çıktı

Kocaelispor’un Pazar günü konuk edeceği Turgutluspor maçının biletleri satışa sunuldu. Fiyatlar 10 ile 100 lira arasında değişiyor. Merak edilenlerle ilgili olarak Kocaelispor Kulübü açıklama yayımladı.

BİLET SATIŞ

Kupa maçının tamamlanmasının ardından gece bilet basma işlemlerine başlayan Kulübümüz, şu an itibariyle ön satışa sunulacak olan biletleri basmış bulunmaktadır. Bilet ön satışı bu sabah saat 09:00 itibariyle ilk etapta Fuar İçinde bulunan Kocaelispor Kulüp Binasında başlayacak olup, ilave edilecek satış noktaları ile birlikte ön satış Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü devam edecektir. Pazar günü stadyum gişelerinde de saat 17:00’den itibaren bilet satışı yapılacaktır.

 

BİLET FİYATLARI

Misafir Seyirci Tribünü: 10 TL

Güney Kale Arka Üst Tribün: 10 TL

Güney Kale Arka Alt Tribün: 15 TL

Doğu (Maraton) Üst Tribün: 15 TL

Doğu (Maraton) Alt Tribün: 20 TL

Batı (UEFA) Alt Tribün: 40 TL

Protokol Tribünü: 100 TL

 

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ

Kuzey Kale Arka Tribünleri bu maçta kapalı olacağı için, Engelli Taraftarlarımız sadece G4 kapısından giriş yapabilecek ve Güney Kale Arkası Alt Tribünün en üst sırasında bulunan kendileri ve refakatçılarına ayrılmış olan yerden müsabakayı izleyebileceklerdir. Güney Kale Arka Alt Tribünün üst sıralarındaki taraftarlarımızdan, arkalarında maçı izleyecek engelli taraftarlarımız konusunda duyarlı olmalarını rica ederiz.

 

KUPA MAÇINDA YAŞANAN SORUNLAR

Kupa maçı için Kulüp Binasından yapılan ön satışın düşük seviyede kalması ve müsabaka için hazırda beklettiğimiz Maraton Tribünü biletlerinin son yarım saate girilirken gişelerde fazla talep olmaması üzerine yeterli olabileceği de düşünülerek maliyet nedeniyle termal bilet üretimine devam edilmemiştir. Ancak, mesai bitimiyle taraftarlarımızın son 20 dakikada artan talebi sonucunda, yeni olan termal yazıcı sistemleri ile talep karşılanmaya çalışılmıştır. Yeni stadyum ve turnike sistemlerine sizler kadar bizler de alışkın değiliz. Sistemin oturması yaşadığımız tecrübelerle birlikte son bulacaktır. Stadyum turnike bilet okuyucularını temin eden firmanın arızalara müdahalesi de ayrıca zaman almıştır. Firma eksik olan donanımı hafta sonuna kadar yetiştirmek için çalışmalarına da devam etmektedir. Taraftarlarımızdan tüm yaşanan aksaklıklar nedeniyle özür diler, yaşanan sıkıntıların bir daha yaşanmaması adına çalışmalarımızı sürdüreceğimizi bildirir ve olası problemler nedeniyle taraftarlarımızdan stada gelişlerini son dakikaya bırakmamalarını rica ederiz.

 

TOPLU TAŞIMA

Büyükşehir Belediyesi tarafından maç günleri için sefere sunulan 150KS Kirazlıyalı-Körfez-Derince-İzmit-Stad güzergahında D100’den ve 750KS Karamürsel-Değirmendere-Gölcük-Başiskele-Stad güzergahında D130’dan saat 16:00’da seferlere başlayacak olup, tüm güzergah boyunca yan yol duraklara da uğrayacaktır. Sefer sıklığı talebe göre düzenlenecektir. 150KS seferlerinden bir tanesinin başlangıç noktası Hereke olacak olup, saati ayrıca duyurulacaktır.

15KS nolu Tramvay Aktarma Ring Servisleri de saat 17:00’de Otogar Tramvay durağından seferlere başlayacaktır.

 

STADYUM BÜFELERİ

Kulübümüz tarafından ayrıca kiralanan Stadyum Büfeleri bu maçta da hizmet sunmaya devam edecektir. Stadyum Büfe alışverişlerinizde madeni para üzeri verilememekte olup, karşılığı değerinde ürün verilecektir.

 

ÖRNEK STADYUM

Stadyuma kapağı açık dahi olsa pet şişe veya metal kutu, çekirdek ve her türlü kuruyemiş girişine kesinlikle izin verilmeyecektir. Stadyum Büfe İşletme Sözleşmemiz gereği, Stadyum temizliği de Kulübümüzün sorumluluğunda olup, taraftarlarımızın yeni stadımıza evi gibi bakacağına olan inancımızla, tüm taraftarlarımızdan maç esnasında gerekli hassasiyeti göstermesini ve maç sonrasında birkaç dakikalarını ayırarak stadyum temizliği konusunda Kulübümüze yardımcı olmalarını rica ederiz. Ayrıca; koltuklara, tuvaletlere ve tüm stadyum ekipmanlarına gelebilecek olası zararın Kulübümüzden tazmin edileceği hususunu da bir kez daha  hatırlatırız.

 

ÖRNEK TARAFTAR

Merdiven boşluklarının boş bırakılmaması, yanıcı ve yaralayıcı maddeler, çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle Kulübümüzün ceza almaması ve 300 kamera ile gerek stadyum kontrol merkezi, gerekse de İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) tarafından eş zamanlı olarak izlenebilen ve kayıt altına alınacak olan stadyumumuzda hiçbir taraftarımızın da 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında bireysel cezalar almaması için dikkatli olmalarını rica ederiz.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:17
06:07
13:10
16:57
19:53
21:30

SÜPER LİG PUAN DURUMU