Ata Yetişken'den o uygulamaya tam destek!
Diğer Branşlar
29 Haziran 2020 Pazartesi 23:15

Ata Yetişken'den o uygulamaya tam destek!

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Kocaeli’nin önemli spor adamlarından Ata Yetişken, başarılı sporcuların Spor Bakanlığı tarafından “Spor müşaviri” olarak atanmaları ve branşlarına katkı sunmalarının hem sporcu için hem de branşın gelişimi için çok yararlı olduğunu belirtti.

 

EMEKLERİ KARŞILIKSIZ KALMIYOR

Yetişken “Ülkemiz tarih boyunca nice şampiyonlar yetiştirdi. Bu sporcuları yaşarken ödüllendirmek ya da haklarını vermek en doğru olanıdır. Spor Bakanlığı’mız da bu minvalde hareket ederek geçmişte ülkemizi gururlandıran şampiyonlarımızı “Spor Müşaviri” olarak görevlendiriyor. Bu girişime sonuna kadar destek veriyorum” dedi.

 

Spor41


DİĞER HABERLER

Tolga Havuç'un ziyaretçisi Tuğba Hülür’dü

Çeyrek asırlık tecrübesi ile köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe koşan Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi/Bil Holding iş birliği, ortaklığı ile Kocaeli’ye getirilmiş olan vizyon projeleri içerisinde hayata geçirilen ilk proje İzmit Bağçeşme Özel Bil Çocuk Üniversitesi’nin kurucusu Tuğba Hülür, Kocaeli Olimpiyat Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:21
05:34
13:17
17:16
20:39
22:33