Bekir Yümnü: Çok anlamlı ve özel bir gün
Diğer Branşlar
04 Ekim 2018 Perşembe 22:56

Bekir Yümnü: Çok anlamlı ve özel bir gün

Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü, 1 Ekim Dünya Çocuk Günü ve Dünya Yaşlılar günü nedeni ile Başiskele’de düzenlenen etkinlikte yaptığı açıklamada kültürel değerlere sahip çıkıldığını ifade etti.

ÇOCUKLARIMIZIN GELİŞİMLERİ İÇİN

Yümnü açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Bu yıl her önemli iki tarihimizin de aynı güne denk gelmesi çocuk ve yaşlılarımız için önemli bir farkındalık oluşturma ve saygı kültürünün geliştirilmesi fırsatını da beraberinde getirmiş bulunmaktadır. Çocuk ve gençlerimizin olumlu tutum, davranış ve değerlerini güçlendirmeyi amaçlayan proje ve aktiviteler ile çocuklarımızın zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerinin desteklemesi hedeflenmektedir.

 

SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ GELİŞTİYORUZ

Kuruluşlarımızda bakım altında bulunan çocuklarımız ile yine huzurevlerimizde kalan yaşlılarımız arasında yapılan karşılaşmaların, çocuklarımızın ilgi, yetenek ve becerilerini geliştirilmesinin yanı sıra; zamanlarını verimli şekilde değerlendirerek, sosyal sorumluluk bilinçlerinin gelişimine de katkıda bulunması beklenmektedir. Huzurevinde bakılan yaşlılarımızın ise torun özlemini gidermek, yaşamlarını dinamik kılmak,  aktif yaşlanmak, fiziksel ve zihinsel açıdan sağlıklı olmak gibi kazanımlar elde etmesi beklenmektedir.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:14
20:43
22:44

SÜPER LİG PUAN DURUMU