Biz çok güzel bir aileyiz
Diğer Branşlar
30 Kasım 2018 Cuma 15:03

Biz çok güzel bir aileyiz

Kocaeli Gazetesi yazarı Abdullah Karagöz hem spor, hem siyaset hem de gündeme dair birçok konuyu haber ve köşe yazıları ile en iyi şekilde derleyerek halkın önüne sunuyor. Kocaeli Gazetesi çalışanları,  duayen yazar Abdullah Karagöz’ü abileri olarak görüyor ve kendisine saygıda kusur etmiyor.  Geçtiğimiz gazetemize yine çok özel bir haberle gelen Abdullah Karagöz’ün kendisi için yapılan sürprizden haberi yoktu.

 

YILLARA MEYDAN OKUYAN ADAM

Gazetemiz çalışanları Karagöz’ün yeni yaşını kutlayarak usta gazeteciyi onurlandırdı.  Yapılan sürprizden ötürü çok duygulanan ve mutlu olduğu dikkatlerden kaçmayan Karagöz 79 yaşını devirdi ve 80. yaşından gün aldı. Gazeteciliğe başladığı ilk günkü heyecanını sürdüren, özellikle Karamürsel İlçe’de yaptığı haberlerle gündemin nabzını tutan yazarımız Karagöz’e sağlık, bereket, huzur ve mutluluk diliyoruz.

DİĞER HABERLER

Ciğerci Yusuf’un selası bile okundu ama o YAŞIYOR!

Beyin kanaması nedeniyle 4 gündür özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi gören, Kırkpınar Eski Başpehlivanı ve Yağlı Güreş MHK Üyesi Sezgin Yüksel’in babası 80 yaşındaki Yusuf Ziya Yüksel (Ciğerci Yusuf) için dün saat 16.00 sıralarında “öldü” denildi ve hatta Sezgin Yüksel cenaze namaz ve defin bilgilerini bile vermişti. Yüksel’in normal şartlarda bugün cenaze namazı kılınıp Bağçeşme Mezarlığı’na defnedilecekti. Selası bile verilen ve mezarı dahi kazılan Yusuf Ziya Yüksel’in ölmediği ortaya çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:39
13:25
16:26
18:50
20:19

SÜPER LİG PUAN DURUMU