Cimnastikçiler Çintimar’ı ziyaret etti
Diğer Branşlar
15 Temmuz 2019 Pazartesi 17:18

Cimnastikçiler Çintimar’ı ziyaret etti

Türkiye’nin başarılı kulüplerinden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü 5’er sporcudan oluşan Kocaeli il karması artistik cimnastik bayan takımına 5 sporcu, erkek takımına da 3 sporcu gönderdi. Toplamda ilimizden seçilen 10 sporcudan 8’ini oluşturan ve finallere kadar büyük bir mücadele veren Olimpiyat Yıldızları Artistik Cimnastik Erkek Takımı Türkiye 1.si, Artistik Cimnastik Kadın Takımı ise Türkiye 3.’sü olarak büyük bir başarıya imza atmıştı…

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Kocaeli’nin şampiyon cimnastikçileri Kulüp Başkanı Tolga Havuç ve antrenörleriyle birlikte Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ı makamında ziyaret ederek vermiş olduğu desteklerinden dolayı Çintimar’a teşekkür etti. Başkan Tolga Havuç ve antrenörler Çintimar’a özel hazırlanan kulüp atkısını takdim etti. Program sonunda ise kafile Şube Müdürü Engin Yaşar’ı ve Okul Sporları Şube Müdürü Turgay Bulut’u ziyaret ederek teşekkürleri ile temennilerini ilettiler.

DİĞER HABERLER

Yusuf Erenkaya: Başarıyı hep beraber yakalayacağız

İzmit Belediye Spor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, alt yapılara hizmet etmenin önemine vurgu yaptı ve şu düşüncelere yer verdi: Hepinizin geçmiş Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in de teveccühleri ile bir görev aldık. Türkiye’nin hiçbir yerinde yok ki, bizim spor basınımız kadar doğru yönlendiren başka bir spor basını olsun. Kurumumuz adına sizlere de teşekkür ediyoruz.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:11
06:04
13:16
17:04
20:05
21:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU