Dev spor salonunda sona doğru
Diğer Branşlar
25 Haziran 2020 Perşembe 14:42

Dev spor salonunda sona doğru

Özel kulüpler bazında değerlendirildiğinde İzmir Şavkar Spor Kulübü’nden sonra Türkiye’nin en büyük ikinci cimnastik salonuna sahip olacak olan Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Külübü’nde Başkan Tolga Havuç kentteki cimnastik branşı adına çok önemli bir açığı kapatacak.

 

ZİYARETÇİ AKINI

Türkiye’nin en başarılı üniversitelerinden Aydın Üniversitesi ile eğitim alanında da işbirliği yapan, bu anlamda da Bil Çocuk Üniversitesi’ni Kocaeli’ye kazandıracak olan genç başkanın ziyaretçileri bitmiyor. Devasa salona ev sahipliği yapan Başiskele’de Belediye Başkanı Yasin Özlü ile KASKF Başkanı Murat Aydın, inşası devam eden dev cimnastik salonunu gezdi ve Başkan Havuç’tan tesis hakkında bilgi aldı.

 

CİMNASTİK İLE TANIŞACAKLAR

Özlü ile Aydın, böylesi bir tesisin Kocaeli’ye ve Başiskele’ye kazandırılmasına öncü olan Tolga Havuç ile emeği geçenlere teşekkür ederken, Tolga Havuç da nazik ziyaretlerinden ötürü kurmaylara şükranlarını sundu. Genç başkan ayrıca Bil Çocuk Üniversitesi girişimi ile küçük yaştaki çocukların kas ve iskelet sistemi için çok yararlı olan cimnastik sporu ile tanışmalarına imkan tanıyacaklarını da belirtti.

 

DİĞER HABERLER

Tolga Havuç'un ziyaretçisi Tuğba Hülür’dü

Çeyrek asırlık tecrübesi ile köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe koşan Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi/Bil Holding iş birliği, ortaklığı ile Kocaeli’ye getirilmiş olan vizyon projeleri içerisinde hayata geçirilen ilk proje İzmit Bağçeşme Özel Bil Çocuk Üniversitesi’nin kurucusu Tuğba Hülür, Kocaeli Olimpiyat Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:21
05:34
13:17
17:16
20:39
22:33