Dev tesisteki basın odasına Ahmet Akay’ın adı verilecek!
Diğer Branşlar
15 Mayıs 2020 Cuma 15:47

Dev tesisteki basın odasına Ahmet Akay’ın adı verilecek!

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları ve Cimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç, Başiskele İlçesi’nde inşaatı devam eden, Türkiye’nin özel kulüplerin sahip olduğu en büyük ikinci cimnastik tesisi olan Olimpiyat Arena’daki basın odasına, merhum gazeteci Ahmet Akay’ın adını vereceklerini belirtti.

 

DERİN BİR HÜZÜN YAŞIYORUZ

Genç başkan konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: Ahmet Akay abimiz görev yaptığı süreçte bizlere çok büyük destek vermiş, cimnastik sporunun gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştı. Kısa bir süre önce aramızdan ayrılan Ahmet abimiz spor camiasını olduğu gibi bizleri de derin bir hüzne sevk etti.

 

ÇOK MUTLU OLDULAR

Allah nasip ederse Olimpiyat Arena Cimnastik tesisimizin inşası birkaç ay içinde tamamlanacak. Buraya değerli basın mensuplarının çalışması için güzel bir basın odası kuruyoruz. Gazeteci dostlarımız ve büyüklerimiz burada istedikleri kadar zaman geçirebilecek. Ahmet abimizin oğlu Özgen ile konuştum ve basın odasının adının Ahmet Akay Basın Odası olmasını istediğimizi belirttim. Özgen ve ailesi de bu düşüncemizden ötürü çok mutlu oldu.

 

O’NU EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Allah kısmet eder ve tesisimizi sağ salim faaliyete geçirebilirsek basın odamızın adı Ahmet Akay Basın Odası olacak. Ahmet abimizin fotoğrafları ile her yeri kaplayacağız ve Ahmet abimizin adının en iyi şekilde temsil edilmesini sağlayacağız. Bir kez daha Ahmet Akay abimize Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve basın camiasına başsağlığı diliyorum.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:10
05:24
13:09
17:08
20:33
22:29