Erkan Yalçın: Daha önce açıklanabilirdi
Diğer Branşlar
26 Mart 2020 Perşembe 01:33

Erkan Yalçın: Daha önce açıklanabilirdi

Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın 1 yıl sonraya ertelenen olimpiyat oyunları ile ilgili olarak şu şekilde konuştu: Öncelikle ülkemiz ve dünya halkına geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyorum. Zor bir süreçten geçiyoruz. İnşallah bu günler de geçecektir. IOC (Uluslararası Olimpiyat Komitesi) koronavirüs nedeni ile olimpiyatları 1 sonraya, 2021’e erteledi.

 

HAZIRDIK

Yüzme branşı olarak Tokyo’ya hazırdık. 6 A barajımız vardı. Ancak hiç önemli değil. Sağlıktan daha önemli bir şey yok. Şu bir gerçek ki IOC bunu daha önce açıklayabilirdi. Biraz genç kalındığını düşünüyorum. Sporcularımız olimpiyatlara kadar çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürmeye devam edecektir.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Tolga Havuç'un ziyaretçisi Tuğba Hülür’dü

Çeyrek asırlık tecrübesi ile köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe koşan Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi/Bil Holding iş birliği, ortaklığı ile Kocaeli’ye getirilmiş olan vizyon projeleri içerisinde hayata geçirilen ilk proje İzmit Bağçeşme Özel Bil Çocuk Üniversitesi’nin kurucusu Tuğba Hülür, Kocaeli Olimpiyat Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:23
05:35
13:18
17:16
20:38
22:31