Esat Delihasan: Virüs illeti her şeyin önüne geçti
Diğer Branşlar
25 Mart 2020 Çarşamba 15:21

Esat Delihasan: Virüs illeti her şeyin önüne geçti

Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, olimpiyatlara hazır olduklarını, koronavirüs salgınının her şeyin önüne geçtiğini ve olimpiyat ertelemenin konsantrasyonlarını kesinlikle düşürmeyeceğini ifade etti.

 

SAĞLIK, OLİMPİYATLARA OLDUKÇA HAZIRDIK

1 yıl sonra çok daha iyi duruma geleceklerini belirten Delihasan şu şekilde konuştu: 8 olimpiyat kotasının 5’ini almıştık. Diğer 3 kota için de sporcularımız kalifikasyondan gelecekti. Ancak virüs illeri her şeyin önüne geçti. Olimpiyatlara oldukça hazırdık. Sağlıklı kalmak tüm madalyalardan, şampiyonluklardan daha önemli.

 

HİÇ BİR SPORCUMUZDA SORUN YOK

Çalışmalarımızı her zamanki gibi en iyi şekilde sürdürüp bundan daha iyi duruma geleceğimize inanıyorum. İnanıyorum ki bu ertelemeden çok etkilenmeyeceğiz. Sporcularımızla ilgili bir sıkıntı yok. 25 gün önce bir müsabakadan döndük. Bu süreçte kimse hastalanmadı. Haliyle kamplarımızı iptal ettik, sporcularımızı evlerine gönderdik. Kısa bir süre içinde programlarımızı yeniden hayata geçireceğiz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Tolga Havuç'un ziyaretçisi Tuğba Hülür’dü

Çeyrek asırlık tecrübesi ile köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe koşan Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi/Bil Holding iş birliği, ortaklığı ile Kocaeli’ye getirilmiş olan vizyon projeleri içerisinde hayata geçirilen ilk proje İzmit Bağçeşme Özel Bil Çocuk Üniversitesi’nin kurucusu Tuğba Hülür, Kocaeli Olimpiyat Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:23
05:35
13:18
17:16
20:38
22:31