Faruk Akkoyun, Van güreşlerinde ikinci oldu
Diğer Branşlar
05 Ekim 2018 Cuma 14:34

Faruk Akkoyun, Van güreşlerinde ikinci oldu

İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Van'ın Gürpınar Belediyesince ilk kez düzenlenen "Kırkpınar'dan Gürpınar'a Ulusal Yağlı Güreş Festivali"nde ilimizin parlayan yıldızı Faruk Akkoyun ikinci oldu. Genç pehlivan finalde, İzmit güreşlerinde mağlup ettiği çayırların sarı fırtınası İsmail Balaban ile kola bağladı.

16 BAŞPEHLİVAN KOL BAĞLADI

Gürpınar Belediyesince Edirne'den Van'a birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi amacıyla ilçenin Başbulak Mahallesi'nde düzenlenen festivalde 6 kategoride 150 güreşçi kıyasıya mücadele etti. Birçok vatandaşın ve davetlinin izlediği ve aralarında Orhan Okulu, Recep Kara gibi sporcuların yer aldığı 16 başpehlivanın kol bağladı. Birinci olan İsmail Balaban, Van’ın meşhur Narduz Koyunu takdim edildi, Balaban koyunu güvenlik güçlerine hediye etti.

 

DİĞER HABERLER

Yusuf Erenkaya: Başarıyı hep beraber yakalayacağız

İzmit Belediye Spor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, alt yapılara hizmet etmenin önemine vurgu yaptı ve şu düşüncelere yer verdi: Hepinizin geçmiş Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in de teveccühleri ile bir görev aldık. Türkiye’nin hiçbir yerinde yok ki, bizim spor basınımız kadar doğru yönlendiren başka bir spor basını olsun. Kurumumuz adına sizlere de teşekkür ediyoruz.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:14
06:06
13:15
17:03
20:02
21:40

SÜPER LİG PUAN DURUMU