Fatma Hanım’ın adını ezberlettiler!
Diğer Branşlar
19 Haziran 2019 Çarşamba 21:10

Fatma Hanım’ın adını ezberlettiler!

Bu yıl 28.’si yapılan İstanbul Kağıthane Yağlı Güreşleri’nde finalde Abdullah Güngör’ü puanlamada yenen Orhan Okulu Başpehlivan oldu. Güreşlerin alt boylarında ise İzmitliler fırtına gibi esti.

 

ÇOK FORMDALAR

Küçük Orta Büyük Boyda Seçkin Duman, Küçük Orta Küçük Boyda Oğuzhan Ünal ve Deste Orta Boyda Emre Duman zirveyi kimseye bırakmadı. Şener Sar’ın koordinesindeki İzmit Belediyesi Yağlı Güreş takımı tam anlamı tulum çıkarken, Temmuz’un ilk haftasında gerçekleşecek olan Kırkpınar öncesi umut verdi. Cazgırlar, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in adını defalarca anons ettirirken, Kağıthane güreşlerini izleyen herkes Hürriyet’i ezberledi.

 

Deste Orta Boyda Emre Duman zirveyi kimseye vermedi.

 

İzmit Belediyespor pehlivanları İstanbul Kağıthane’deki güreşlerde şu dereceleri elde etti.

  • Küçük Orta Büyük Boy - Seçkin Duman - Birinci
  • Küçük Orta Küçük Boy - Oğuzhan Ünal – Birinci
  • Deste Orta Boy - Emre Duman - Birinci
  • Büyük Orta Boy - Yunus Emre Yaman - İkinci
  • Deste Küçük Boy - Alican Türk - İkinci
  • Teşvik - Muhammed Faruk Gökçe - Üçüncü
  • Minik Boy - Barış Kemal Yiğit – Üçüncü
  • Başaltı - Erdal Duman – Çeyrek final
  • Küçük Orta Küçük Boy - Adem Küçük - Çeyrek final
  • Küçük Orta Küçük Boy - Furkan Turan - Çeyrek final

 

Küçük Orta Büyük Boyda Seçkin Duman şampiyon oldu.

DİĞER HABERLER

Karate deyince akla Kartepe gelir!

Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü tarafından 5’ncisi düzenlenen 2019 yılı Karate diploma ve kuşak töreni Kartepe Sarımeşe Hergeleci İbrahim Spor Salonu’nda ilçe protokolünün de katılımıyla gerçekleşti. Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü’ne mensup 140 sporcunun katıldığı törende sporcular gövde gösterisi yaparken tören sonunda tüm sporculara diplomaları teslim edildi. Muhteşem organizasyon protokol heyetinin katıldığı yemek programıyla sona erdi.

Yelkenler “ÇINAR” için açıldı

İzmit Belediyesi öncülüğünde, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Yelken Federasyonu Kocaeli Temsilciliği ve İzmit Yelken Kulübü’nün destekleriyle gerçekleşen İzmit Belediyesi Çınar Yelken Yarışları sona erdi. İzmit Yelken Kulübü’nden İzmit Körfez’ine doğru açılan yelkenlilerin kıyasıya yarıştığı etkinliğe İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, Türkiye Yelken Federasyonu Kocaeli Temsilcisi Harun Gökden, İzmit Yelken Kulübü Başkanı Güven Bozdağ, İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa ve sporcu velileri katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:52
07:35
12:56
15:35
17:54
19:25