Gazeteciler… Haydi yüzelim!
Diğer Branşlar
23 Haziran 2020 Salı 15:55

Gazeteciler… Haydi yüzelim!

Su Akademi Türkiye'nin kurucusu olan ve su terapisi alanında büyük başarılara imza atan İzmit’ in su perisi Ebru Gücin, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerine yüzme öğretecek.

 

ÜYELERE ÇOK ÖZEL İNDİRİM SAĞLANACAK

2015 yılından beri kapılarını yüzme severlere açan Su Akademi Türkiye’nin kurucusu Ebru Gücin, Covid-19 salgını nedeniyle verilen aranın ardından yüzme severlerle yeniden buluşmaya başladı. Her yaştan kişilere yüzme eğitimi veren Su akademisi Kurucusu Ebru Gülçin,  Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan ile yaptığı anlaşmada, cemiyet üyelerine yüzde indirim uygulayacak. Su akademisinde bebek yüzme aktiviteleri, Aqua Gym, Özel çocuklar için su aktiviteleri, aqua fitnes ve birebir yüzme eğitimleri veriliyor.

 

Su akademi iletişim: 0545 282 27 43

Adres: Alikahya Merkez, Sakıp Sabancı Bulvarı No:14 41310 İzmit

 

 

DİĞER HABERLER

Tolga Havuç'un ziyaretçisi Tuğba Hülür’dü

Çeyrek asırlık tecrübesi ile köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe koşan Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi/Bil Holding iş birliği, ortaklığı ile Kocaeli’ye getirilmiş olan vizyon projeleri içerisinde hayata geçirilen ilk proje İzmit Bağçeşme Özel Bil Çocuk Üniversitesi’nin kurucusu Tuğba Hülür, Kocaeli Olimpiyat Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:21
05:34
13:17
17:16
20:39
22:33