Her eve lazım kulüp!
Diğer Branşlar
28 Eylül 2018 Cuma 14:35

Her eve lazım kulüp!

2014 yılından bu yana faaliyet gösteren Sun Team Kocaeli Zıpkınla Balık Avı Kulübü, çevre bilincini arttırmak amacıyla gönüllü üyeler ile birlikte sahil ve deniz temizliği yapıyor. Toplam 91 üyesi bulunan kulübün amacı sadece zıpkınla balık avı yapmak değil, balıkların yaşam alanı olan denizleri temizleyerek çevre bilincini herkese aşılamak.

SAHİLİ DE TEMİZLİYORUZ

Kulüp hakkında bilgi veren Sun Team Kocaeli Zıpkınla Balık Avı Kulübü Başkanı Özcan Karabulut “Biz dernek olarak bilinçli avlanmayı her kesime aşılamayı planlıyoruz. Sadece balık avlamıyoruz aynı zamanda çevre bilinci duyarlılığı ile sahil temizliğini de yapıyoruz. Çevrenin kirletilmesinden rahatsızlık duyuyoruz bu yüzden bizler de üstüme düşen tüm sorumluluğu yerine getiriyoruz” dedi.

 

 

DERNEKLEŞMEK İÇİN BAŞVURULAR HAZIR

Kulübü ilerleyen günlerde dernek adı altında toplamayı planladıklarını ifade eden Karabulut, “Dernekleşmek için gerekli başvurularımızı yaptık, bekliyoruz. Kulübümüze üye olmak isteyenler bizlere facebook hesabı sunteamspearfishingclub ve instagram hesabımız sunteam_spearfishing_club’ten ulaşabilirler” diye konuştu.

 

Kandıra Uzunkum Babalı Sahili’nde toplanan çöpler yakılarak imha edildi.

 

Sun Team Kocaeli Zıpkınla Balık Avı Kulübü Başkanı Özcan Karabulut, çevre bilincinin oluşması için çaba sarf ettiklerini ifade etti.

 

Dalış yapan sporcular Bağırganlı limandan işte bu çöpleri çıkardı.

 

Duyarsız vatandaşlar denizin içinde araba lastiği bile atmış!

 

2014 yılında kurulan Sun Team Kocaeli Zıpkınla Balık Avı Kulübü, çevre bilincini arttırmak amacıyla gönüllü üyeler ile birlikte sahil ve deniz temizliği yapıyor.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:12
06:53
13:18
16:45
19:23
20:52

SÜPER LİG PUAN DURUMU