İzmit Belediyeli güreşçiler Tekirdağ’da tulum çıkardı!
Diğer Branşlar
11 Haziran 2019 Salı 13:34

İzmit Belediyeli güreşçiler Tekirdağ’da tulum çıkardı!

İlimiz pehlivanları yaklaşan Kırkpınar Güreşleri öncesi oldukça formda görülüyor. Usta Şener Sar’ın çalıştırdığı İzmit Belediyesi güreşçileri, Tekirdağ Velimeşe’de de çok başarılı oldu. Tekirdağ’da Küçük Orta Büyük boyda mücadele eden Seçkin Duman şampiyon oldu. Seçkin, Kırklareli Babaeski ve Gölcük güreşlerinde ikinci olmuştu.

 

ÇOK YAMAN ÇIKTI

Başarılı pehlivanlardan Yunus Emre Yaman, Tekirdağ Velimeşe’de Büyük Orta boyda şampiyon olan bir diğer pehlivanımız oldu. Yaman, Kırklareli Babaeski Büyük Mandıra güreşlerinde de final görmüştü.  Geleceğin yıldız adaylarından Barış Kemal Yiğit de Gölcük Belediye güreşlerinde Minik 2 kategorisinde 3. olmuştu. Son derece iyi bir jenerasyona sahip olan İzmit Belediyesi pehlivanlarının 4-5-6 Temmuz’da gerçekleşecek olan 659. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde de madalya ile İzmit’e döneceği tahmin ediliyor.

 

Spor41

 

İZMİT BELEDİYESİ GÜREŞÇİLERİ ÇOK İYİ BİR JENERASYON YAKALADI

 

YUNUS EMRE YAMAN VELİMEŞE'DE BÜYÜK ORTA BOYDA ŞAMPİYON OLDU

 

BARIŞ KEMAL YİĞİT

DİĞER HABERLER

Yusuf Erenkaya: Başarıyı hep beraber yakalayacağız

İzmit Belediye Spor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, alt yapılara hizmet etmenin önemine vurgu yaptı ve şu düşüncelere yer verdi: Hepinizin geçmiş Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in de teveccühleri ile bir görev aldık. Türkiye’nin hiçbir yerinde yok ki, bizim spor basınımız kadar doğru yönlendiren başka bir spor basını olsun. Kurumumuz adına sizlere de teşekkür ediyoruz.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:14
06:06
13:15
17:03
20:02
21:40

SÜPER LİG PUAN DURUMU