İzmit Belediyesi güreşçilerini iyi takip edin
Diğer Branşlar
07 Haziran 2019 Cuma 13:54

İzmit Belediyesi güreşçilerini iyi takip edin

İzmit Belediyesi güreşçileri için işler hayli yolunda ilerliyor. Duman kardeşler başta olmak üzere güreşçiler hem minderde hem de yağlı güreşlerde fırtına gibi esecek.

 

DUMAN KARDEŞLER GELİYOR!

Kumluca Yağlı Pehlivan güreşlerinde birinci olan ve Kırkpınar’da da başaltı boyda mücadele etme hakkı elde eden Erdal Duman, Gölcük güreşlerinde de çok iyi bir performans ortaya koymasına karşın, çeyrek finalde Çorumlu rakibinin pasif güreşine ihtar verilmedi, 3-4 kez rakibini elinden kaçırdı ve puanlamada bir anlık hatası ile yenik düştü. Erdal Duman’ın kardeşi Seçkin Duman, Gölcük güreşlerinde Küçük Orta Büyük boyda finale kaldı, finalde puanlamada rakibine yenilse de çok zorlu rakiplerinin sırtını yer getirdi.

 

Şener Sar

 

DERECE BEKLENİYOR

4-5-6 Temmuz’da gerçekleşecek olan 659. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Başaltında Erdal Duman, Küçük Orta Büyük Boyda Seçkin Duman, Büyük Orta Boyda Yunus Emre Yaman, Küçük Orta Küçük Boyda da Oğuzhan Ünal’dan derece bekleniyor. Diğer boylarda da iddiası bulunan pehlivanlar kısa bir süre önce Sarısu’da verimli bir kampı geride bırakarak sezona en iyi şekilde hazırlandı. İzmit Belediyesi Güreş Antrenörü Şener Sar’ın çalıştırdığı İzmitli pehlivanları, 1-2 yıl içerisinde sadece ilimizin değil, tüm ülkenin bol bol konuşacağına kesin gözü ile bakılıyor.

 

Spor41

 

Seçkin Duman (sağda)

 

Erdal Duman

 

Kırkpınar'da onlardan derece bekleniyor

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:50
06:32
13:07
16:38
19:19
20:49

SÜPER LİG PUAN DURUMU