Kupa demek Kocaeli Atlı Spor demek!
Diğer Branşlar
29 Kasım 2019 Cuma 13:07

Kupa demek Kocaeli Atlı Spor demek!

Kocaeli Atlı Spor Kulübü Binicileri Türkiye Binicilik Federasyonun Equifun Pony II ve III Engel Atlama Türkiye Ligi 2. ayak yarışmasında başarılı olarak kupaları topladılar.

 

GÜLER, BALCIOĞLU VE BAŞARAN HAZIRLADI

İstanbul Binicilik Kulübü Taşdelen tesislerinde yarışmalara Kocaeli Atlı Spor Kulübü 7 sporcu ile katıldı. Kocaeli Atlı Spor Kulübü antrenörleri İhsan Güler, Merve Balcıoğlu ve Sevgi Başaran tarafından yarışmalara hazırlanan Büşra Kızılca 60 ve 70 cm. Teşvik P2 kategorisinde Luna adlı atıyla 1 nci, 60 cm. Pony Pll 2. Ayak yarışmalarında 1nci, 70 cm. Teşvik Yarışmaları Pll kategorisinde de 4’ncü oldu.

 

 

KÜRSÜDEN İNMEDİLER

Yavuz Selim Demir “Yeni Biniciler” kategorisinde 70 cm. ve 80 cm. Teşvik yarışmasında Lizaz adlı atıyla birinci, Ayşe Uyar 60 ve 70 cm. Teşvik Yarışması Pll kategorisinde Rüzgar adlı atıyla 3’ncü ve 4’ncü, ikinci günde ise 70 cm. Teşvik’te 4’ncü oldu. Ahmet Berat Demircioğlu ilk günde 60 cm. Teşvik Yarışması Pll kategorisinde Efsane adlı atıyla 3’ncü, ikinci gün 70 cm. Teşvik Yarışmaları Pll kategorsisinde de 5’nci oldu.

 

 

HEDEF MİLLİ TAKIM

Elif Benan Demircioğlu 70 cm. teşvik Yarışmalarında Pll Kategorisinde İnci adlı atıyla 2’nci olurken Alexander Furkan Kollmann, Beatiful Girl adlı atıyla 3’ncü oldu. Kocaeli Atlı Spor Kulübü’nün Fuar içindeki tesislerinde antrenörler İhsan Güler, Merve Balcıoğlu ve Sevgi Başaran tarafından düzenli olarak antrenmanlarla eğitilen biniciler Milli takımlara yükselmeyi hedefliyor.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Tolga Havuç'un ziyaretçisi Tuğba Hülür’dü

Çeyrek asırlık tecrübesi ile köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe koşan Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi/Bil Holding iş birliği, ortaklığı ile Kocaeli’ye getirilmiş olan vizyon projeleri içerisinde hayata geçirilen ilk proje İzmit Bağçeşme Özel Bil Çocuk Üniversitesi’nin kurucusu Tuğba Hülür, Kocaeli Olimpiyat Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:19
05:33
13:17
17:16
20:39
22:34