Melek Lina ve Beril Alya’dan Avrupa turu!
Diğer Branşlar
10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:17

Melek Lina ve Beril Alya’dan Avrupa turu!

Nikomedia Trekking’in küçük ama bir kadar da cesur üyeleri Melek Lina ve Beril Alya, sadece ülkemizi değil, Avrupa’yı da karış karış dolaşıyor.

 

FARKLI BİR TUTKU

23 Nisan İlkokulu 2 ve 4. sınıfta okuyan Melek Lina ve Beril Alya kardeşlerin heyecanını babası Taner Yılmazlar aşıladı. Baba Yılmazlar da Nikomedia Trekking’in bir üyesi ve grubun etkinliklerinde sıklıkla yer alıyor, kızlarını da bu heyecana ortak ediyor. Melek Lina ve Beril Alya kardeşler de adrenalin dolu etkinliklerin yanı sıra, yeni ve farklı yerleri küçük yaşlardan itibaren keşfederek kültürel anlamda da bilgi sahibi oluyor.

 

NORVEÇ - FYORD

 

 

YAZ AYLARINI DOLU DOLU GEÇİRİYORLAR

Son olarak Avusturya, Almanya ve Norveç’i gezen Melek Lina ve Beril Alya “Bizim için çok eğlenceli oluyor. Yaz aylarında böylesi geziler yaparak hem bilgileniyoruz hem de spor yapmış oluyoruz. Okullar açılınca öğretmenlerimiz “Yazın ne yaptınız?” diye sorduğunda anlatacak çok hikayemiz de oluyor” dediler. Nikomedia Trekking’in başkanlığını Erdal Gören yaparken, grup sadece Kocaeli’de değil, Türkiye’nin birçok yerinde doğa gezileri yapıyor, aynı zamanda sosyalleşme fırsatı buluyor.

 

Spor41

 

NORVEÇ - BERGEN

 

ÇEKYA - PRAG

 

AVUSTURYA - VİYANA

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:56
15:58
18:23
19:52