Melek Lina ve Beril Alya’dan Avrupa turu!
Diğer Branşlar
10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:17

Melek Lina ve Beril Alya’dan Avrupa turu!

Nikomedia Trekking’in küçük ama bir kadar da cesur üyeleri Melek Lina ve Beril Alya, sadece ülkemizi değil, Avrupa’yı da karış karış dolaşıyor.

 

FARKLI BİR TUTKU

23 Nisan İlkokulu 2 ve 4. sınıfta okuyan Melek Lina ve Beril Alya kardeşlerin heyecanını babası Taner Yılmazlar aşıladı. Baba Yılmazlar da Nikomedia Trekking’in bir üyesi ve grubun etkinliklerinde sıklıkla yer alıyor, kızlarını da bu heyecana ortak ediyor. Melek Lina ve Beril Alya kardeşler de adrenalin dolu etkinliklerin yanı sıra, yeni ve farklı yerleri küçük yaşlardan itibaren keşfederek kültürel anlamda da bilgi sahibi oluyor.

 

NORVEÇ - FYORD

 

 

YAZ AYLARINI DOLU DOLU GEÇİRİYORLAR

Son olarak Avusturya, Almanya ve Norveç’i gezen Melek Lina ve Beril Alya “Bizim için çok eğlenceli oluyor. Yaz aylarında böylesi geziler yaparak hem bilgileniyoruz hem de spor yapmış oluyoruz. Okullar açılınca öğretmenlerimiz “Yazın ne yaptınız?” diye sorduğunda anlatacak çok hikayemiz de oluyor” dediler. Nikomedia Trekking’in başkanlığını Erdal Gören yaparken, grup sadece Kocaeli’de değil, Türkiye’nin birçok yerinde doğa gezileri yapıyor, aynı zamanda sosyalleşme fırsatı buluyor.

 

Spor41

 

NORVEÇ - BERGEN

 

ÇEKYA - PRAG

 

AVUSTURYA - VİYANA

DİĞER HABERLER

Cimnastikçiler Çintimar’ı ziyaret etti

Türkiye’nin başarılı kulüplerinden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü 5’er sporcudan oluşan Kocaeli il karması artistik cimnastik bayan takımına 5 sporcu, erkek takımına da 3 sporcu gönderdi. Toplamda ilimizden seçilen 10 sporcudan 8’ini oluşturan ve finallere kadar büyük bir mücadele veren Olimpiyat Yıldızları Artistik Cimnastik Erkek Takımı Türkiye 1.si, Artistik Cimnastik Kadın Takımı ise Türkiye 3.’sü olarak büyük bir başarıya imza atmıştı…

Tüm hudutlarda maçımız var!

Kocaelispor’da 2019-2020 sezonunda 2. Grup’ta mücadele edecek. 17 takımlı grupta taraftarın da rotaları belli oldu. Yeşil Siyahlı 12. adam yeni sezonda da Türkiye’nin her yerinde Kocaelispor’u destekleyecek. En kısa deplasman 11 kilometre ile Belediye Derince olurken, en uzak deplasman 1520 kilometre ile Şırnak Cizre olacak. Cizre’yi 1320 kilometre ile Ağrı, 1100 kilometre ile de Elaziz takip ediyor. İşte Kocaelispor’un bu sezonki deplasman uzaklıkları.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:22
05:35
13:18
17:16
20:38
22:32

SÜPER LİG PUAN DURUMU