Nicomedia Trekking sağlıkçılara vefa borcunu ödeyecek!
Diğer Branşlar
11 Mayıs 2020 Pazartesi 00:18

Nicomedia Trekking sağlıkçılara vefa borcunu ödeyecek!

Kocaeli’nin en aktif doğa gruplarından birisi olan Nicomedia Trekking, koronavirüs salgını sonrasında büyük bir kahramanlık örneği gösteren özverili sağlık personeline vefa borcunu ödeyecek.  Nicomedia Trekking grubu, sağlık çalışanlarını yol arkadaşları olarak yanlarında görmek istiyor. Gruptan yapılan anlamlı açıklama şu şekilde.

 

VEFA BORCUMUZ!

Tüm ülkeler gibi ülkemiz de zorlu, karanlık ve uzun Covid-19 tünelinden çıkmak için büyük bir çaba harcıyor. Nicomedia Trekking Grubu olarak, güzel günler geldiğinde büyük fedakarlıklarla mücadele eden sağlık çalışanlarımıza olan vefa borcumuzu bir nebze de olsa ödemek istiyoruz.

 

EMİNİZ!

Yürüyüş grubumuzun eşsiz, benzersiz rotalarında geçmişte birlikte yürüdüğümüz sağlık çalışanı yol arkadaşlarımıza sesleniyoruz… Kıymetli yol arkadaşımız! Sizin büyük gayretlerinizle bugünlerin geçeceğine ve Covid-19 pandemisinden ülkemizin kurtulacağına eminiz. Dağlardaki özgür rotalarımız bizleri bekliyor.

 

YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY

Siz sağlık çalışanlarımıza sürpriz ve özel bir etkinlikle doğanın muhteşem manzaraları eşliğinde sizinle yürümek istiyoruz. Biz bu etkinliğin planlamasına başladık. Emeklerinizin karşılığı değil biliyoruz ancak teklifimizi kabul eder ve yürüyüşümüzde bize yol arkadaşı olarak katılmak isterseniz yapmanız gereken tek şey WhatsApp:05352988156 mesaj atmanız yeterlidir.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:10
05:24
13:09
17:08
20:33
22:29