Nicomedia Trekking usta gazeteci Ahmet Akay için yürüyecek!
Diğer Branşlar
18 Mayıs 2020 Pazartesi 13:57

Nicomedia Trekking usta gazeteci Ahmet Akay için yürüyecek!

İlimizin dur durak bilmeyen, sosyal sorumlulukları ile dikkat çeken adrenalin sever grubu Nicomedia Trekking, merhum gazeteci Ahmet Akay için özel bir yürüyüş gerçekleştirecek.

 

AMATÖR SPORA VE SALON SPORLARINA ÇOK EMEĞİ VAR

Konu ile ilgili olarak Nicomedia Trekking Başkanı Erdal Gören “Usta gazeteci Ahmet Akay’ın vefatı bizler çok üzmüştür. Kocaeli sporuna, özellikle de amatör ve salon sporlarına verdiği desteği hiçbir zaman unutulmayacak olan Ahmet Akay için özel bir yürüyüş etkinliği düzenleyeceğiz. Bu yürüyüşte olabildiğince kalabalık olmaya çalışacağız ve Ahmet Akay ustamızın adını en iyi şekilde temsil etmeye gayret edeceğiz. Grubumuz olarak Merhum Ahmet Akay’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve spor basını camiasına sabır diliyoruz” dedi.

 

SPOR CAMİASI ONU UNUTMAYACAK!

Bilindiği üzere İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet bir spor tesisine, Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç inşası devam eden Olimpiyat Arena’daki basın odasına, Derince Belediyesi Esnaflar Futbol Turnuvası 10.’sunun düzenleneceği organizasyona Ahmet Akay’ın adının verileceğini duyurmuştu. Öte yandan Kocaeli TSYD, Altın Kiraz Futbol Turnuvası ve Kocaeli Olgunlar Futbol Turnuvası da Akay için özel etkinlikler tertipleyeceklerini açıkladı.

 

Spor41 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:06
06:46
13:02
16:22
18:56
20:24