Nicomedia Trekking’den Kocaeli Gazetesi’ne teşekkür
Diğer Branşlar
29 Haziran 2020 Pazartesi 23:29

Nicomedia Trekking’den Kocaeli Gazetesi’ne teşekkür

İlimizin durmak nedir bilmeyen, her hafta şehrin ve ülkenin farklı yerlerini keşfeden usta doğa grubu Nicomedia Trekking bu etkinliklerini kentin en önemli ve güçlü gazetesi Kocaeli Gazetesi ile paylaşıyor ve Kocaeli’nin doğa harikası yerlerini kamuoyuna tanıtma fırsatı sunuyor. Doğaseverler gazetemize adeta abone olurken, haberlerinin çıkacağı günleri de merakla bekliyor.

 

AİLEMİZ BÜYÜYOR

Başkan Erdal Gören “Keyifli yürüyüşlerimizde amacımız ne kadar güzel bir şehir ve ülkede yaşadığımızı ortaya koymak. Kocaeli Gazetesi vasıtası ile bunu sağladığımız için çok mutluyuz. Tanıştığımız ilk günden beri son derece iyi bir ilişkimiz var. Nicomedia Trekking ailesi Kocaeli Gazetesi’nin sayesinde de büyüdü. Ekibimizde Kırmızı Kocaeli okumayan yok. Desteklerinizden ötürü şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Tolga Havuç'un ziyaretçisi Tuğba Hülür’dü

Çeyrek asırlık tecrübesi ile köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe koşan Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi/Bil Holding iş birliği, ortaklığı ile Kocaeli’ye getirilmiş olan vizyon projeleri içerisinde hayata geçirilen ilk proje İzmit Bağçeşme Özel Bil Çocuk Üniversitesi’nin kurucusu Tuğba Hülür, Kocaeli Olimpiyat Yıldızlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:21
05:34
13:17
17:16
20:39
22:33