Sayın Bakan! Bir bakar mısınız acaba?
Diğer Branşlar
20 Haziran 2019 Perşembe 23:35

Sayın Bakan! Bir bakar mısınız acaba?

Milli sporcuların çalıştığı, gözümüz gibi bakmamız gereken atletizm pistinin hali içler acısı! Hangi spor kentinden bahsediyorsunuz siz! Spor bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan rezil görüntü karşısında bir an önce harekete geçmesi bekleniyor.

 

7 AY ÖNCE YAZDIK, AMA?

1 Aralık 2018’de gazetemizde yapılan haberde konuya farkındalık getirmiş ve konunun takipçisi olacağımızı belirtmiştik. Ancak aradan geçen 7 aylık zaman diliminde her hangi bir gelişme olmadığı gibi, görüntü daha vahim bir hal aldığı öğrenildi.  Detaylı haberi gün içinde Spor41’de!

 

DİĞER HABERLER

Karate deyince akla Kartepe gelir!

Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü tarafından 5’ncisi düzenlenen 2019 yılı Karate diploma ve kuşak töreni Kartepe Sarımeşe Hergeleci İbrahim Spor Salonu’nda ilçe protokolünün de katılımıyla gerçekleşti. Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü’ne mensup 140 sporcunun katıldığı törende sporcular gövde gösterisi yaparken tören sonunda tüm sporculara diplomaları teslim edildi. Muhteşem organizasyon protokol heyetinin katıldığı yemek programıyla sona erdi.

Yelkenler “ÇINAR” için açıldı

İzmit Belediyesi öncülüğünde, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Yelken Federasyonu Kocaeli Temsilciliği ve İzmit Yelken Kulübü’nün destekleriyle gerçekleşen İzmit Belediyesi Çınar Yelken Yarışları sona erdi. İzmit Yelken Kulübü’nden İzmit Körfez’ine doğru açılan yelkenlilerin kıyasıya yarıştığı etkinliğe İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, Türkiye Yelken Federasyonu Kocaeli Temsilcisi Harun Gökden, İzmit Yelken Kulübü Başkanı Güven Bozdağ, İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa ve sporcu velileri katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:52
07:35
12:56
15:35
17:54
19:25