Spor lisesinin konukları hayli ağırdı
Diğer Branşlar
20 Mayıs 2019 Pazartesi 13:15

Spor lisesinin konukları hayli ağırdı

Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Levent Atalı, Kartepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Karate Antrenörü Soner Açıkyol, Kartepe’de bulunan Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi’nde eğitim hayatına devam eden öğrencilerle bir araya geldi.

 

ÇOK YARARLI OLDU

Okul Müdürü Cahit Çakmak’ın daveti üzerine öğrencilerin karşısına çıkan başarılı spor adamları bilgi birikimlerini öğrenciler ile paylaşırken söyleşi çok yararlı geçti. Doç. Dr. Levent Atalı gençlerden sporu bırakmamalarını ve hayallerinin peşinden koşmalarını isterken, Arutan, gençlerin ülke için öneminden bahsetti. Antrenör Açıkyol ise karate sporunu en iyi şekilde anlatırken, kapılarının herkese açık olduğunu vurguladı.

 

ÇAKMAK’TAN TEŞEKKÜR

İlimiz sporunun önemli spor adamlarının yer aldığı söyleşi yaklaşık bir buçuk saat sürerken, Okul Müdürü Cahit Çakmak davetlerini geri çevirmeyen Atalı, Arutan ve Açıkyol’a teşekkür etti. Önümüzdeki yıl profesör olacak olan Levent Atalı söyleşide en iyi soru soran öğrenciye “Spor Kulüplerinde Sosyal Medya Kullanımı” adlı kitabını hediye etti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:50
06:32
13:07
16:38
19:19
20:49

SÜPER LİG PUAN DURUMU