Spor protokolünden Atatürk Kupası yarışmasına yoğun ilgi
Diğer Branşlar
12 Ekim 2020 Pazartesi 18:19

Spor protokolünden Atatürk Kupası yarışmasına yoğun ilgi

Türkiye Buz Pateni Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ve ilimizde düzenlenen Atatürk Kupası’na spor protokolü yoğun ilgi gösterdi.

 

GÖKHAN ÖZDEMİR İŞİ GÜCÜ BIRAKTI, YALNIZ BIRAKMADI

Kocaeli’nin ev sahipliğinde düzenlenen Atatürk Kupası Buz Pateni yarışmasına spor protokolü yoğun ilgi gösterdi. Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir önemli görüşmeleri ve yoğun programı olmasına karşın İzmit Buz Sarayı’ndaki yerini aldı. Yarışmayı izlemek ve İzmit’teki judo sporcularının kampını da ziyaret etmek üzere İzmit’e Ankara’dan özel bir heyet geldi.

 

 

UYSAL, ÇEBİ VE AKTÜRK DE TAKİP ETTİ

Türkiye Spor Federasyonları Daire Başkanı Fatih Uysal, Türkiye Sporcu Yetiştirme Daire Başkanı Selçuk Çebi, Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk, Kocaeli Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ziyaülhak Sarıgül, İzmit Spor Şube Müdürü ve Türkiye Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Engin Yaşar, Türkiye Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ata Yetişken ve Kocaeli Buz Pateni İl Temsilcisi Yasin Okan anlamlı organizasyonu yerinde izleyenler arasındaydı. Ankara’dan gelen özel konuklar etkinliğin başarısından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirirken, sporcuları kutladı, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:40
07:21
12:55
15:46
18:07
19:37