Sporcusuna yüzde yüz burs imkanı veren kulüp!
Diğer Branşlar
01 Kasım 2018 Perşembe 17:39

Sporcusuna yüzde yüz burs imkanı veren kulüp!

İlimizin başarılı cimnastik kulüplerinden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü hedef koyduğu ulusal ve uluslararası başarılar için hayata geçirmiş olduğu 5 yıllık plan kapsamında ülke sporuna örnek olan çalışmaları gerçekleştirerek Türkiye’de adından söz ettiriyor.

 

BAŞARILI SPORCULARI TEŞVİK EDİYORLAR

Ülke sporunun en önemli problemlerinden biri olan ve birçok başarılı sporcunun sporu bırakmasına neden olan sağlık ve eğitim problemlerine yönelik profesyonel bir spor modeli geliştirdi. Kulüp adeta ezber bozarak alt yapılarında ve Türkiye şampiyonalarında yarışmaya hak kazanan sporcularına sağlık ve eğitimde anlaşmalı kurumları ile kademeli olarak yüzde yüze varan burslar veriyor.

 

EN DEĞERLİMİZ SAĞLIĞIMIZ

Kulüp Başkanı ve Başantrenör Tolga Havuç açıklamasında “Spor-sağlık alanında kulüp sporcuları anlaşmalı bir özel hastane tarafından Türkiye derecesi alan cimnastikçilerine %100, yarışmalarda dereceye giremeyen ve alt yapılara seçilen sporcularına %30, genel cimnastik gurubunda olan tüm sporcularına ise %10 burs hakkı veriyor. Ayrıca sporculara anlaşmalı kurum tarafından her yıl 1 kez Check up yaptırarak tüm değerlere yönelik bilgileri “Sporcu bilgi bankasında” topluyor” dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:18
06:58
13:19
16:44
19:20
20:48

SÜPER LİG PUAN DURUMU