Sürat Paten Milli Takımı'na Başkan Özdemir morali
Diğer Branşlar
23 Haziran 2019 Pazar 17:03

Sürat Paten Milli Takımı'na Başkan Özdemir morali

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir, ilimizde kamp yapan Sürat Pateni Milli takımımızın kampını ziyaret etti. Özdemir, İzmit’te kendilerini evlerindeymiş gibi hissettiği ifade etti. 

 

MORAL BULDULAR

The Ness Otel’de 29 Haziran’a kadar kamp yapacak olan Sürat Pateni (Short Track) Milli Takımı 16 Haziran’dan beri İzmit’te çok sıkı çalışıyor. Kara antrenmanları ile bol bol nefes açan Ay Yıldızlı sporcularımızdan üçü İzmitli. Son derece iyi şartlarda kamplarını yapan Millilerimiz, Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir’in ziyareti ile de moral buldu.

 

ÇITA YÜKSELİYOR

Geçtiğimiz yıl 28 Haziran’da Ankara’da gerçekleşen Olağan Genel Kurul sonrası başkan olan Gökhan Özdemir, aradan sadece 1 yıl geçmesine karşın yönetimi ile birlikte farkını ortaya koydu. Kocaeli Gençlik ve Spor Şube Müdürü Engin Yaşar ile ilimiz spor adamlarından Ata Yetişken’in de yönetim kurulunda yer aldığı Buz Pateni Federasyonu, çıtayı her geçen gün yükseltiyor.

 

BİLGİ ALDI

Federasyon Başkanı Gökhan Özdemir, kamp ile ilgili bilgi almak için takımın kamp yaptığı The Ness Otel’e geldi. Burada önce yetkililerle görüşen Özdemir, Sürat Pateni Milli Takım Antrenörü Anna Lukanova’dan da çalışmalar hakkında bildi. Sporcularla vakit geçirmeyi ihmal etmeyen Başkan Özdemir’in mütevaziliği de dikkatlerden kaçmadı.

 

 

BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ

Buz Pateni Federasyon Başkanı Gökhan Özdemir gazetemize yaptığı açıklamada İzmit’te kendilerini evlerinde hissettiklerini belirtti ve şu şekilde konuştu: Sürat Pateni Milli takımımızın çalışmaları hakkında bilgi almak ve teknik kurul toplantımızı yapmak üzere geldim. İzmit bizim için çok önemli. Burada kendimizi evimizdeymiş gibi hissediyoruz. Kampta her şeyin olduğunu görmek memnuniyet verici. Derecelerin gittikçe iyileşmesi bizlere moral veriyor.

 

 

MÜJDE VERDİ

Özellikle Anna hocamızın ailemize katılması ile sürat pateninde çok öne çıktık. Trend o kadar iyi gidiyor ki, gelecek adına çok umutlanıyoruz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarım, antrenör kardeşlerim, emekçi personelim ve sporcularım ile gurur duyuyorum. Ne yapıyorsak onların gelişimi için yapıyoruz. Buradan bir müjde de vereyim. Ankara’da uluslararası bir yarışmanın da düzenlenmesinin onayını aldık. Buzdaki çalışmalarımız ara vermeden devam edecek.

 

Spor41

 

 

İZMİT’TE KAMP YAPAN SÜRAT PATENİ MİLLİ TAKIM KAFİLESİ

 

ANTRENÖRLER

Anna Lukanova - Başantrenör

Cemre Karaduman

İnan Eren

Mülkinaz Bıyık

Berk Yetişken

Duygu Kan

Betül Yerdelen

 

SPORCULAR

Dilruba Şimşek

Melike Selen

Elif Evgi

Aybüke Han

Zehra Menzek

Damla Akan

Tunay Şimşek

Fırat Yardımcı

Furkan Akar

Davut Tahtacı

Metehan Atan

Murat Tahtacı

Muhammet Emir Han

Ömer Faruk Han

Emirhan Keleş

Melik Cebenay

Tuncay Tahtacı

Salihcan Kezer

Yusuf Buğra Demirtaş

 

Milli sürat patenciler kara antrenmanlarını İzmit tartan pistte yapıyor.

 

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ata Yetişken ev sahipliğini en iyi şekilde gösteriyor.

 

Sporcular, başkan Özdemir ve diğer kurmayların açıklamasını dikkatli bir şekilde dinledi.

 

Milli sporcu ve takım kaptanı Fırat Yardımcı, kamptaki ortam ve çalışma şartlarından ötürü Başkan Gökhan Özdemir ve yönetimine teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:01
07:46
12:57
15:29
17:46
19:20