Yağlı güreşin starları Gölcük’e geliyor!
Diğer Branşlar
05 Haziran 2019 Çarşamba 01:49

Yağlı güreşin starları Gölcük’e geliyor!

İlimiz çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 1-6 Temmuz tarihleri arasında Edirne Sarayiçi’nde gerçekleşecek olan 658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesi son hazırlıklar yapılıyor. Ramazan ayında kol bağlanmaması üzerine güreşe çok acıkan yağlı güreşin starları Gölcük’te buluşuyor.

 

NEFES KESECEKLER

6 Haziran Perşembe (Yarın) Gölcük Kavaklı Sahili’nde Gölcük Belediye Başkanlığı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde bir araya gelecek olan başpehlivanların mücadelesi nefes kesecek. İlimizden de güreşlere yoğun ilgi olacağı belirtilirken, hiçbir başpehlivanın güreşi bırakması ve “Ev sahibi” diyerek rakibin mücadeleden kaçacağı gibi bir durumun asla söz konusu olmayacağı ifade edildi.

 

DİĞER GÜREŞLERİN TARİHLERİ

Gün boyu Gölcük’te kapışacak olan güreşçilere Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer ev sahipliği yapacak. Öte yandan 16 Haziran’da Körfez Altın Kiraz Festivali Taşköprü Yağlı Pehlivan Güreşleri, 23 Haziran’da Gebze Belediye Başkanlığı Hünkar Çayırı Yağlı Pehlivan Güreşleri, 20 Temmuz’da da 15. Kartepe Hergeleci İbrahim Yağlı Pehlivan Güreşleri düzenlenecek.

 

Spor41

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:50
06:32
13:07
16:38
19:19
20:49

SÜPER LİG PUAN DURUMU