Yusuf Erenkaya: Başarıyı hep beraber yakalayacağız
Diğer Branşlar
16 Ağustos 2019 Cuma 15:01

Yusuf Erenkaya: Başarıyı hep beraber yakalayacağız

İzmit Belediye Spor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, alt yapılara hizmet etmenin önemine vurgu yaptı ve şu düşüncelere yer verdi: Hepinizin geçmiş Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in de teveccühleri ile bir görev aldık. Türkiye’nin hiçbir yerinde yok ki, bizim spor basınımız kadar doğru yönlendiren başka bir spor basını olsun. Kurumumuz adına sizlere de teşekkür ediyoruz.

 

6 YAŞINDAN 19 YAŞINA KADAR

Tabii ki İzmit’in çocukları olarak sorumluluktan kaçamayız. Bir kurumu temsil ediyoruz ve belediye başkanımızın başarısı için çalışıyoruz. Ben de yıllarca sporun içindeyim ve spor camiasını çok seviyorum. İzmit Belediye Spor Kulübü yapı anlamında hizmet ediyor, genç çınarlarımıza dokunmaya çalışıyoruz. 6 yaşından 19 yaşına kadar 200 kadar sporcumuz ve çok başarılı bir antrenör ekibimiz var.

 

İZMİT’İN ÇOCUKLARINA GÜVENİN

Geçen gün tesise gittim, 9-11 yaş grubunun hazırlık maçı varmış. Beni gören antrenör çok duygulandı ve “10 yıl buradayım daha önce yönetim kademesinden kimse gelmemişti” dedi. Bu tür temaslara önem vereceğiz. 21. Yüzyıl Yönetim Anlayışı ile buradayız. Sporun meşin yuvarlaktan ibaret olmadığını biliyor, ahlaklı neslin yetişmesini çok önemsiyoruz. Göreve yeni geldik ama dersimize de iyi çalışıyoruz. Talepler çok iyi. Tesislerimizi de hayata geçirdiğimizde işlerimiz daha da rayına girecek. Bir çok başarı hikayemiz olacak. Biz İzmit çocuklarına güvenin.

 

Spor41 

DİĞER HABERLER

Güreşçilerimiz Türkiye sampiyonluğu hedefliyor 

Alt yapıda yetişen güreşçilerimiz dikkat çeken başarılara imza atmaya devam etmek istiyor. U-15 Küçük ve Yıldızlar Serbest Güreşçilerimiz, grup şampiyonası finalleri için yola çıkıyor. Türkiye’nin üç farklı ilinde düzenlenecek gruplarda iddialı olan sporcularımız, Balıkesir’de 432 sporcunun katılımıyla düzenlen eleme şampiyonasında Türkiye şampiyonası biletini kaptı. Kağıtsporlu 7 sporcu da elemeleri kazandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:26
08:10
13:23
15:58
18:15
19:48