Başkan Çardak’tan Uğur’a cevap geldi
Gölcükspor
24 Temmuz 2019 Çarşamba 23:35

Başkan Çardak’tan Uğur’a cevap geldi

Gölcükspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çardak, geçen sezonun devre arasında Gölcükspor’a transfer olan Uğur Uğur’un açıklamalarına cevap verdi.

 

BİRÇOK CEPHEDE MÜCADELE VERİYORUZ

Çardak açıklamasında şunları söyledi. Göreve geleli daha 22 gün oldu. Hala sağlıklı bir şekilde evrak kontrolünü sağlayamadık. İnanın birçok cephede mücadele veriyoruz. Görevi aldıktan sonra peş peşe icra dosyaları gelmeye başladı. Ne yazık ki 20’den fazla icra dosyası şu an kulübümüzde. Ki yönetimimizden de futbolcu ile bir temas da kurulmuş da değildi.

 

HEM ŞAŞIRTICI HEM DE ÜZÜCÜ

Ancak bu görüşmeden 2 gün sonra Uğur Uğur’un da icra dosyası geldi. Kısacası Uğur Uğur, kulübe icra göndermiş zaten. Haliyle bizim bir daha Uğur Uğur ile görüşme gibi bir dururumuz olamaz ki. Hem eski futbolcumuz kulübü günler öncesinden TFF’ye veriyor, ardından bizim ile görüşüyor ve görüşmeden iki gün sonra da kendisinin icra dosyası geliyor. Dediğim gibi, araya federasyon girdiği için doğal olarak biz otomatikman devreden çıkmış oluyoruz. Uğur Uğur’un yeni yönetimi yani bizi neden hedef aldığını anlamak mümkün değil. Hem şaşırtıcı hem de üzücü bir durum bu.

 

Spor41

 

UĞUR UĞUR NE DEMİŞTİ?

KİMSE BİLEMEZ

İnsanlara güvenmenin ne kadar büyük bir hata olduğunu anlatacağım. Biz futbolcular kimine göre ukala, kimine göre egolu, kimine göre burnu havada insanlarız. Ama kimse olayın iç yüzünü bilmez, nelerle karşılaştığımızı, ne tür insanlarla muhatap olduğumuzu bilmez. Keşke biraz olsun kendilerini bizim yerimize koysalar, o zaman bazı şeyleri çok daha iyi anlayacaklarından eminim.

 

ANAMIN AK SÜTÜ GİBİ HELAL

Büyük bir özveriyle, samimiyetle, emekle ben ve takım arkadaşlarım kendimize yakışan bir şekilde sezonu bitirdik ve Gölcükspor camiasını ligde tuttuk. Sonra lig bitti, bir takım sözler verildi, bekledik, bekledik, yönetim değişti yine bekledik. Tam 2 buçuk ay sonra hiç bir muhatap bulamadığım için alacaklarımdan dolayı dava açtım. Çünkü o para benim anamın ak sütü gibi helaldir. Kimseye hakkımı yedirmem, kimsenin de hakkını yemem.

 

ALLAH BÜYÜKTÜR!

Sonrasında yeni yönetim “Herkes ile helalleşeceğiz, merak etmeyin” dedi. Yine bekledik ama gelinen noktada ne yazık ki iyi niyetimiz kullanıldı. Dava açmışım diye bekleyecekmişim. Bu Dünyada ne zamandan beri hak aramak suç oldu. Benim vicdanım o kadar rahat ki hakkımı sonuna kadar savunacağımı. Allah büyüktür. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz!

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Sait kanpara

Daha bu gunler iyi gunler paraşütsüz günlerde gelecek sırf egoların tatmin olsun inat olsun diye aldım kulübü belediye başkanı ile elinizde patlicak kulüp

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:23
05:35
13:18
17:16
20:38
22:31