Gölcükspor Kulübü'nden net tavır! Hocamız Sayın Tekelioğlu'dur!
Gölcükspor
27 Kasım 2019 Çarşamba 14:37

Gölcükspor Kulübü'nden net tavır! Hocamız Sayın Tekelioğlu'dur!

Gölcükspor Kulübü, yeni teknik adam Sadi Tekelioğlu ile ilgili kimi basın kuruluşlarında yapılan haberler üzerine açıklama yapma gereği duydu. Açıklama şu şekilde.

 

YANLIŞ HABERLER ÜZERİNE

Bilindiği üzere Muğlaspor maçı sonrası teknik direktörümüz Sayın Sadi Tekelioğlu ile ilgili kimi haber sitelerinde yer alan ve kamuoyunu yanlış bilgilendiren haberlere ilişkin kulübümüz bir açıklama yapma gereği duymuştur. Öncelikle belirtmek isteriz ki Gölcükspor kulübümüzün teknik direktörü Sayın Sadi Tekelioğlu’dur.

 

NET BİR ŞEKİLDE İFADE ETMİŞTİK

Geçtiğimiz hafta yöneticilerimiz ve Sayın Tekelioğlu ile Trabzon’da yapılan görüşme neticesinde her konuda karşılıklı anlaşma sağlanmıştır. Buna müteakiben sayın Tekelioğlu 21 Kasım 2019 Perşembe günü Gölcük’e gelerek tesislerimizde oyuncularımızla ve kulüp personellerimizle tanışma gerçekleştirmiş olup sizlerin de bildiği üzere atkısını boynuna takmış şanlı Gölcükspor bayrağımızın önünde de başkanımız ile birlikte fotoğraf vererek tüm spor kamuoyuna Gölcükspor’un yeni teknik patronu olduğunu net bir biçimde deklare etmiştir.

 

SPEKÜLASYONDA BULUNULDU

Muğlaspor maçında Sayın Tekelioğlu’nun yerine takımın başında kulübede sahaya çıkan Sayın Taner Yılmaz, Sadi hocamızın yaklaşık 15 yıldır yardımcı hocalığını yapmakta olan yakın çalışma arkadaşıdır. Taner hocanın takımın başında sahaya çıkması sonrası kimi çevrelerce  -Gölcükspor, takımın başına Sadi Tekelioğlu’nu mu Taner Yılmaz’ı mı getirdi?- şeklinde eleştiri ve spekülasyonda bulunulmuştur.

 

TÜM ANTRENMANLARA ÇIKIYOR

Takımımızın teknik patronu Türk Futbol tarihinde saygın bir yeri olan, taraflı tarafsız her kesimin sevgi ve saygısına mazhar olmuş Sayın Sadi Tekelioğlu’dur. Sayın hocamız takımımızın başında tüm antrenmanlara çıkmakta, takımın oluşumunu, antrenman planını ve teknik programı bizzat kendisi belirlemektedir.

 

ÖZEL İZİN TALEBİNİ KABUL ETTİK

Hocamız anlaşma esnasında yönetimimize kardeşinin sağlığına kavuşması için gerekli ağır tedavi süreciyle zaman mefhumu gözetmeksizin bizzat ilgilenmek zorunda olduğunu beyan etmiş ve bu durumu göz önünde bulundurmaktadır. (Kesin olmamakla birlikte, olası üst üste iki maç sahada olamama ihtimalinde federasyon tarafından kulübümüze herhangi bir cezai işlem yaşanmasına karşın) yönetimimizden özel izin talebinde bulunmuştur. Yönetimimiz de hocamıza bu hususta anlayış göstermiştir.

 

ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ DEVAM EDECEK

Gölcükspor yönetim olarak göreve başladığımız ilk günden bugüne dek şeffaf bir yönetim anlayışı sergilemiş olup bundan sonraki süreçte de her türlü gelişme ve bilgiyi siz değerli spor kamuoyu ve Gölcükspor sevdalıları ile paylaşarak bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla...

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:05
06:00
13:16
17:07
20:11
21:51