Hüseyin Çardak: Telafi edeceğiz!
Gölcükspor
23 Şubat 2021 Salı 01:02

Hüseyin Çardak: Telafi edeceğiz!

Gölcükspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çardak, İçel yenilgisini değerlendirdi. Covid mağduru olduklarını belirten Çardak, kişisel hataların da yenilgide çok etkili olduğunu vurguladı ve perşembe günkü Şile Yıldız maçında bu kaybı telafi edeceklerini belirtti.

 

İNSANIN PSİKOLOJİSİ YERLE BİR OLUYOR

Enteresan günler geçirmeye devam ettiklerini belirten Gölcükspor Kulüp Başkanı Başkan Hüseyin Çardak şu şekilde konuştu: Bu adına Covid denilen illet hepimizi mahvetti. Son yaptırdığımız testlerde hocalarımız, futbolcularımız ve çalışanlarımızın sonuçları pozitif çıktı. Bu durum takımımızı çok olumsuz etkiledi. Test olana kadar bir sorun olmuyor ancak testten sonra konsantrasyonumuz yerle bir oluyor.

 

TABİİ Kİ BUNUNLA YAŞAYAMAYIZ

Bu düşüncelerle ve eksiklerle İçel’e gittik. 90 dakika boyunca kesinlikle kötü oynadığımızı düşünmüyorum. Hayli gol kaçırdık. Bireysel hatalar sonucu etkiledi. 2-0 geriye düşünce maçı çevirmemiz kolay değildi. Evet, Covid psikolojimizi bozdu, herkeste bir tedirginlik var ama bununla yaşayamayız. Bir an önce kendimize gelip Şile Yıldız maçına kadar hem fiziksel hem de mental olarak hazır olmalıyız.

 

KONGRE İLE İLGİLİ…

Gölcükspor olarak şartlar dahilinde var olanın en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Yönetici arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Bu kulübün daha iyi yönetilmesi adına herkes sorumluluğunun fazlası ile farkındadır. Genel kurul ile ilgili tabii ki düşüncelerimiz var. Dernekler Masası’ndan kararın çıkmasını bekliyor ve buna göre de hareket ediyoruz. Gelişme olursa duyurumuzu yapacağız.

 

Spor41

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:41
07:20
13:23
16:35
19:05
20:33