Hüseyin Çardak’tan destek çağrısı
Gölcükspor
23 Kasım 2020 Pazartesi 13:59

Hüseyin Çardak’tan destek çağrısı

Gölcükspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çardak kırmızı siyahlı camiaya birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

 

BÜYÜK BİR GAYRET İÇİNDE ÇALIŞIYORUM

Başkan Çardak yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu: Bu camianın kapısı bu şehirde herkese açıktır. Dostlukların sağlam temeller üzerinde kurulduğu bu kentte bizler için hiçbir ayrımcılık söz konusu olmamakla beraber, bu tarz ifadelerin kimseye bir faydasının olmadığına da yürekten inanıyorum. Bizler bu kentte bir ebru misali yaşamaktayız. Şahsım ve ekibimin belediye başkanımız başta olmak üzere, siyasi partilerimizin, bürokrasimizin, STK’larımızın, kentin her kademesinin değerli başkanları yönetimleri ve temsilcileri ile istişare temelinde bugüne dek hiçbir sorun olmaksızın büyük bir gayret içerisinde çalıştığını ifade etmek isterim.

 

KİMSENİN BİR ŞÜPHESİ OLMASIN

Ayrıca şahsımın ve ekibimin kulüp yararına olan camiaya fayda sağlayacak yönetimsel olarak sunulan her fikre ve görüşe de açık bir anlayış içinde olduğumuzun bilinmesini isterim. Bizler dün olduğu gibi bugün de sorumluluk alan, taşın altına elini değil bedenini koyan bir yönetim anlayışı ile ekip olarak mücadele örneği sergilemeye çalışıyoruz. Tek derdimizin bu köklü camia için elimizden gelenin en iyisini yaparak finansal, sportif ve idari olmak üzere her konuda kulübümüzü disipline etmek mevcut şartları iyileştirmek olduğu ve mücadelemizin bu zeminde devam ettiğinden asla kimsenin şüphesi olmasın.

 

DESTEĞE DAVET EDİYORUM

Ayrıca bizler bu kulübe geçmişte hizmet etmiş her yönetici büyüğümüzü ve kardeşlerimizi ve de bu renklere gönül vermiş herkesi saygı sevgi ile ayrım yapmaksızın önemli görmekteyiz. Birlik beraberliğin her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğu bugünden itibaren tüm kenti camiamıza ve bizlere destek olmaya davet ediyor, samimi ve gönülden dile getirdiğim destek çağrıma karşılık bekliyorum. Sözlerimi yaşanan pandemi sürecinden en kısa zamanda kurtulmayı ve sağlıklı bir şekilde eskiden olduğu gibi tüm tribünlerin dolup taştığı kenetlenmiş bir şekilde devam edeceğimiz güzel günlere birlik ve beraberlik arzusu içerisinde kavuşmayı ifade ederek bitirmek istiyorum. Tüm spor kamuoyunu ve değerli büyüklerimizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:29
08:15
13:21
15:50
18:07
19:41