Tunahan Akdoğan: Mücadeleci bir takım kurulacak
Gölcükspor
11 Ağustos 2020 Salı 16:46

Tunahan Akdoğan: Mücadeleci bir takım kurulacak

Gölcükspor’da Teknik Direktör Tunahan Akdoğan, karakterli, genç ve mücadeleci bir takım kuracaklarını ifade etti.

 

EN BÜYÜK ŞANSIM

Yeni sezon Gölcükspor’a hayırlı olsun. Gidecekler ve kalacaklarla ilgili çalışmalar devam ediyor. Pandemiden dolayı kulüp bütçelerinde sıkıntı var. Biz de düşük maliyetli, karakterli ve mücadeleci bir takım kuracağız. En büyük avantajlarımdan birisi Bursaspor alt yapısında 2 yıl görev yaptım. Türkiye liglerinde de 97, 98, 99, 2000, 2001 doğumlu futbolcuların çoğunu tanıyorum.

 

2. LİG’DEN DE TRANSFERİMİZ OLABİLİR

İzleme ekibimiz Kocaeli’de çok iyi bir tarama yaptılar. Sıfırdan bir takım kuracağız. Gitmek isteyen varsa da tabii ki gidebilir. BAL, Süper Amatör’den yetenekli futbolcular var. İdeal takım ile bu arkadaşlarımızı karıştıracağız. İçlerinden bir ya da birkaç futbolcunun kazanılması için uğraş vereceğiz. Bunların dışında 4-5 nokta transferimiz olacak. Aralarında 2. Lig’den de isimler var ama bizim de bütçemiz var.

 

TFF BİR AN ÖNCE KARARI AÇIKLAMALI

Ödeyebileceğimiz rakamları vereceğiz ancak ismimizi kullanarak da kendilerini ikna etmeye çalışıyoruz. Kimi futbolcuların mukaveleleri devam ediyor. Transferde netlik olduğunda sizlerle paylaşılacak. İlk etap kampı Gölcük’te ikinci etap kampı Topuk Yaylası’nda olacak. 3. Lig’in başlama tarihi netleşince kampımızın da tarihi netleşecek. TFF bu konuda acele etmeli ve kulüpler de ona göre takvimlerini şekillendirsin.

 

Spor41 – Ali KÖKSAL

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:05
06:45
13:02
16:23
18:57
20:26