Uzuner: Facia bir karar!
Gölcükspor
17 Mayıs 2020 Pazar 12:00

Uzuner: Facia bir karar!

Gölcükspor Teknik Direktörü Ömer Faruk Uzuner sağlık durumu hakkında bilgiler verirken, gelen desteklerden ötürü büyük bir gurur yaşadığını ifade etti. Uzuner ayrıca futbol ailesinin panik yaşadığı bu günlerde liglerin devam etmesi ile ilgili alınan kararın facia bir karar olduğunu da sözlerine ekledi.

 

İÇTENLİĞİMLE TEŞEKKÜR EDERİM

Hastane çalışanlarının özverisinden bahseden Uzuner açıklamasında şu düşüncelere yer verdi: Öncelikle bu zorlu süreçte ülkenin dört bir yanından arayıp şifa temennilerini dile getiren, mesaj atan, dualarını gönderen, bilgi almak için hastaneyi ve beni defalarca arayan dostlarıma, arkadaşlarıma, Gölcükspor aileme, beni tedavi eden doktorlarımız başta olmak üzere Necati Çelik Devlet Hastanesi’ndeki tüm çalışanlara kendim ve eşim adına tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum.

 

ÖZEL DUYGULAR İÇERİSİNDEYİM

Tüm sevenlerimin, arkadaşlarımın hatta hiç tanımadığım insanların vermiş olduğu bu destek benim ve ailem için en büyük panzehirdir. O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki her duayı yüreğimde hissediyorum. Sağlık durumum şuanda çok iyi, tahlillerim, tomografilerim, hepsi temiz çıktı, emin ellerde tedavi altındayım. Bu süreçte hastalığın eşime ve 4 yaşındaki oğluma da bulaşmış olma ihtimalinden çok korkuyordum fakat onların da güzel haberlerini aldık ve çok mutlu oldum.

 

 

MEVZU BAHİS İNSAN HAYATI

Bu hepimiz için büyük bir sınav. Süper Lig ya da diğer liglerdeki pek çok meslektaşım arıyor, fikirlerimizi paylaşıyoruz. Tüm dünya böylesine büyük bir hastalıkla sınanırken, bu kadar belirsizliğin bulunduğu koşullarda, aceleci değil temkinli olmak zorundayız. Sonuçta mevzu bahis insan hayatı. Salgın bu denli büyük boyutlarda yaşanırken liglerin oynatılmasının bir facia yaratacağı kanısındayım. Şimdiden takımımızda benim ile birlikte üç kişinin sonuçları pozitif çıktı. Her gün farklı farklı kulüplerde vaka sayıları artmakta. Başta Gölcükspor’daki kardeşlerim olmak üzere tüm futbol dünyasındakilerin canından daha önemli bir şey olamaz.

 

 

SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

Benim, eşimin, oğlumun ve yakınlarımın da olumsuz etkilendiği, hatta test yaptırmak zorunda olup hepimizin birbiri adına endişelendiği, tüm dünyaca etkilendiğimiz bu sınavı en kısa sürede atlatmayı diliyorum. İyiyim ve güzel dileklerinizle, dualarınızla daha da iyi olacağım. Hep birlikte eşim, oğlum, tüm sevdiklerimle ve taraftarlarımızla tekrar buluşacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31