Uzuner: Onları vicdanlarının karanlığı ile baş başa bırakıyorum!
Gölcükspor
29 Temmuz 2020 Çarşamba 00:57

Uzuner: Onları vicdanlarının karanlığı ile baş başa bırakıyorum!

Gölcükspor ile yolların ayrıldığı genç ve başarılı teknik adam Ömer Faruk Uzuner veda açıklamasında zor şartlar altında veda ettiğini belirtti. Uzuner’in açıklaması şu şekilde.

 

İSTEMEDEN DE OLSA VEDA EDİYORUM

Gururla sürdürdüğüm Gölcükspor Teknik Direktörlük görevimden istemeden de olsa ayrılmış bulunmaktayım. Bu karar yönetimle karşılıklı fikir ayrılıkları yaşadığımız için aldığım bir karardır. Bir yerde imkanlarınız belliyse, ya orada o imkanlarla mücadele edeceksiniz ya da oraya veda. Biz tabii ki kulübü kendi evimiz gibi görüp o imkanlarla bu mücadeleyi teknik ekibimle beraber sürdürmeye karar verdik.

 

GURURLUYUZ

Gölcükspor olarak zorlu badireler atlattık. Saha içi ve saha dışı bir çok enteresan olaylarla karşılaştık, zirveye kurgulanan takım küme düşme mücadelesinde kendini buldu. Genç, dinamik kadromuz ve teknik ekibim ile birlikte her zorluğun, sıkıntının altından alnımızın akıyla çıkarak her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Sebebi ne olursa olsun tescillenen sezonu gururlu bir şekilde tamamladık.

 

O DA BENİM KAZANCIM OLSUN

Gölcüğün evladı olarak kalbim her zaman Gölcükspor sevdası için atıyor olacak. Her ne kadar büyük sıkıntılar çeksem de, her ne kadar çatlak sesler çıksa da yönetim kurulumuz içinde çok iyi arkadaşlıklar, çok iyi dostluklar edindim. O da benim kazancım olsun. Olumsuz davranışlarda bulunan ve önümüze ket vuran yöneticileri vicdanlarının karanlığı ile baş başa bırakıyorum!

 

SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Bu süreçte desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli aileme, Sn. Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’e, siyasi parti ilçe başkanlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, teknik kadrodaki hocalarımıza, futbolcu kardeşlerimize, kulüp çalışanlarımıza, bu sezon hizmet etmiş teknik kadrolara, her koşulda ve şartta bizi yalnız bırakmayan büyük Gölcükspor taraftarlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:13
08:00
13:01
15:26
17:41
19:16