Uzuner’den Antalya önerisine tam destek!
Gölcükspor
31 Mart 2020 Salı 18:57

Uzuner’den Antalya önerisine tam destek!

Gölcükspor Teknik Direktörü Ömer Faruk Uzuner, liglerin Antalya’da bitilmesi ile ilgili bir öneri ortaya konulursa, Gölcükspor olarak öneriye yüzde yüz destek vereceklerini belirtti.

 

FİKRET ÖZCAN’IN ÖNERİSİYDİ

Geçtiğimiz Pazartesi günü TV 262 ekranlarında yayınlanan Spor41 programında, spor yorumcusu ve Kocaelispor’un eski antrenörlerinden Fikret Özcan, liglerin kalan bölümümün Antalya’da bitirilmesi ile ilgili karar alınmasının, Antalya’da geniş bir karantina uygulanarak, sağlık açısından da her türlü önlemin gerçekleştirilmesinin ardından liglerin oynanmasının makul bir yöntem olabileceğini duyurmuştu.

 

MEHMET HAKAN ONKUR “ANTALYA BU İŞİ RAHAT YAPAR” DEMİŞTİ

Programa telefonla katılan futbol turizm şirketi Fanatic Tour Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hakan Onkur da Antalya ilinin böylesi bir organizasyonu rahatlıkla kaldırabileceğini belirtmiş ve Antalya’nın her anlamda teknik alt ve üst yapıya sahip olduğunu sözlerine eklemişti. Gölcükspor’un genç teknik adamı Ömer Faruk Uzuner de böylesi bir önerinin hayata geçmesi halinde Gölcükspor olarak öneriye tam destek vereceklerinin altını çizdi.

 

KARAR, GECİKMELİ VERİLDİ

Dün akşam (Pazartesi) TV 262’de yayınlanan Spor41 programına katılan Uzuner şu ifadelere yer verdi: Halide Edip Adıvar maçı öncesinde liglerin tatil edilmesi gerektiğini ifade etmiş ve böyle bir beklentimin olduğunu belirtmiştim. Bana göre TFF erteleme kararını biraz gecikmeli olarak aldı. Şu anki durumda da Mayıs’ın ortasında bu ligi başlatma şanslarının olmadığını düşünüyorum.

 

HER ŞEY SİL BAŞTAN OLACAK

Futbolcu verilen bu arada performansından çok şey kaybetti. “Devam” kararı verilirse bir nevi sezon başı kampı yapmak zorunda kalacağız. Her ne kadar bireysel antrenmanlar yapılıyor olsa da futbolcunun maç temposuna erişmesi için takımla birlikte belli bir süre çalışması gerekiyor. Kısacası her şey sil baştan olacak. Belki ligler yok sayılacak ya da Play-Off sistemleri kurulacak. Bunun kararını tabii ki TFF verecek.

 

OYNAMAK İSTİYORUZ

Ligin oynanması ve bitirilmesi tarafındayım. Açıkçası oynamak istiyorum. Çünkü futbol bizim ekmeğimiz ama bundan önce de tutkumuz. Futbol dışında farklı bir vakit geçiremiyoruz. Kısacası futbol bizim dünyamız olmuş. Liglerin Antalya’da bitirilmesi ile ilgili bir karar çıkarsa da bunu memnuniyetle karşılar, gerekli olan yazıları imzaları veririz. Bana göre çok güzel bir hareket olur.

 

YÜZDE YÜZE YAKIN BİR PERFORMANS ALABİLİRİZ

Oluşacak ortamda tamamen fiziksel ve zihinsel konsantrasyonla hazırlanılır, seyahat sorunu yaşanmaz ve yüzde yüze yakın bir performans alabiliriz. Ancak iş o noktaya gelir ve oralarda da bir problem olursa sonuçları da kötü olur. TFF’nin buna göre de önlem alması gerekir. Tek temennim bir an önce bu virüs derdini başımızdan defetmek ve günlük hayatımıza dönmektir.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31