Galip Gündoğdu: 4 ya da 5. haftada hazır oluruz

Galip Gündoğdu: 4 ya da 5. haftada hazır oluruz

Kocaelispor Teknik Direktörü Galip Gündoğdu, 0-0 sona eren Eyüpspor maçının ardından şu açıklamaları yaptı: Her zaman dediğim gibi, eksiklerimizi göreceğimiz, antrenman niteliği taşıyan bir maçtı. Topuk yaylası 1700 metre, bizim kamp yaptığımız yer ise 700 metre. Yoğun basınçtan biraz etkilendik ve ilk 10 dakika bocaladık. Ağır antrenmanların ardından böyle bir ortamda maç yapmak kolay değil. İyi bir takım ile oynadık, güzel bir maç oldu.

Saffet Sancaklı: Hayalimdeki Kocaelispor

Saffet Sancaklı: Hayalimdeki Kocaelispor

Kocaeli MHP Milletvekili Saffet Sancaklı projenin başarıya ulaşacağına inandığını belirtti ve şu görüşlere yer verdi: Burada olağanüstü güzel bir manzara var. Kocaelispor öyle bir takımdı ki, deplasmanlara 10 bin kişi gider, yaşlısı, çoluğu çocuğu bu takımın peşinde koşardı. Bu kampanyayı lig biterken yapmak istedik ancak erken seçim araya girdi. Kocaelispor için “Efsane Geri Dönüyor” diyerek kampanyaya başlattık. Bu kampanya siyasi bir rant işi değildir. Kimse bunu bu şekilde değerlendirilmemeli, beklememeli.

Haydar Akar: Geçmişteki hatalar Kocaelispor'u bu hale getirdi

Haydar Akar: Geçmişteki hatalar Kocaelispor'u bu hale getirdi

Kocaeli CHP Milletvekili Haydar Akar, Yeşil Siyahlılar için başlatılan kampanyaya destek vereceklerini belirtti ve şunları kaydetti: Her halde bu salon içindeki en eski Kocaelisporlu benim. Yıkılan İsmetpaşa’da ilk maçı izledim, yeni stattaki açılış maçını da izleyeceğim. Kocaelispor hepimizin değeri. Geçmişteki yanlış yönetimler, borçlanma, hesapsız işler ve kötü yöneticilik Kocaelispor’u bu noktaya getirdi.

Karaosmanoğlu: Ben görevimi yaptım

Karaosmanoğlu: Ben görevimi yaptım

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmamoğlu, Kocaelispor için başlatılan kampanya ile ilgili olarak konuştu. Kocaelispor için görevini yaptığını belirten Karaosmanoğlu, geçmişte zarar gördüğünü de ifade etti ve şunları söyledi: Büyükşehir olarak önemli bir riski göze alarak Kocaelispor’un borçlarını büyük ölçüde ödedik. KDV ile birlikte 70 milyon lira para harcadık. KEV vasıtası ile bunu karşıladık. Ben görevimi yaptım. Zamanında nasıl yapıldıysa şahıslara çok yüklü borçlar var. 1 liralık borç 10 lira oldu. Ben anlamam bu işlerden. Yönetim takip ediyor zaten.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:03
13:16
17:05
20:07
21:46

SÜPER LİG PUAN DURUMU