Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak
Kocaelispor
24 Kasım 2020 Salı 14:09

Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi. Kocaelispor’un eski futbolcularından, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel alacağının 12 milyon 786 bin lira olduğunu ifade eden Yılmaz, Sancaklı ile cuma günü temas kurulacağını da belirtti. 2.5 ay önce göreve gelen bir yönetim olduklarını, yapılan eleştirilerin ve ithamların son derece ağır olduğunu da belirten Yılmaz “Talipli varsa buyursun gelsin” ifadesini kullandı.

 

ÖMÜR ÖZTÜRK’E YENİ GÖREV VERİLECEK

Sözlerine kadro dışı kalan futbolcularla başlayan Abdülkadir Yılmaz şu şekilde konuştu: Amed maçının ardından Aydın Karabulut, Bilal Çubukçu ve Cerem Talha Dinçer’i hocamızın raporu doğrultusunda süresiz kadro dışı bıraktık. Yöneticilerimizden Ömür Öztürk arkadaşımızın da görev yeri değişti. Pazartesi günkü toplantıda yeni görev yeri belli olacak. En azından devre arasına kadar Futbol Şube’de yeni birisi olmayacak.  

 

İKİ MAÇTA EMARELERİNİ ALACAĞIZ

Kongreden sonra 2.5 aylık bir süreç geçirdik. Bu kadar ağır ithamlar doğru değil. Bunun yeri genel kuruldu. O zaman konuşulacaktı. Yine talebi olan varsa buyursunlar gelsinler. Camiaya söylenecek olumsuz sözün şeyin karşılığı olmayacak. Biz içeride İyi bir motivasyon sağladık. Kupa maçı ve Maraş maçlarında bunların pozitif emarelerini göreceğiz.

 

ÖDE ÖDE BİTMEZ

Kocaelispor’un eski futbolcularından Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel kur ile toplam alacağı 14.479.921 liraydı. Kendisinin aldığı paralardan sonra kalan alacağı ise 12 milyon 786 bin liraya düştü. Sürekli güncel kur üzerinden alacağını hesaplatıyor. Son olarak 15 Eylül’deki kur ile alacağı yaklaşık 13 milyon liraya çıktı. Cuma günü İzmit’e gelecek. Burada kendisi ile bir temas kurulacak. Çünkü bu borcun bitme şansı yok. Ortak bir yol haritası belirlemeye çalışacağız.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:26
08:11
13:23
15:57
18:14
19:47