Abdulkadir Yılmaz: İnşallah eski güzel günlere kavuşacağız
Kocaelispor
15 Eylül 2020 Salı 15:00

Abdulkadir Yılmaz: İnşallah eski güzel günlere kavuşacağız

Kocaelispor’da yeni basın sözcüsü, TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı ve 13. Bölge Başkanı Abdülkadir Yılmaz ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. Yılmaz, pandeminin gölgesinde sezonun başlayacağını belirtti ve eski günlere el ele kol kola kavuşulacağı günlere hep birlikte ulaşacağımıza inanıyorum.

 

LİZBON MAÇI DA 15 EYLÜL’DEYDİ

Yılmaz, Kocaelispor’un Sporting Lizbon ile oynadığı Avrupa kupası maçının 15 Eylül’e denk geldiğini belirtti ve şu şekilde konuştu: 2020-2021 sezonu hepimize hayırlar getirsin. Bugün 15 Eylül. 1993’de ilk Avrupa maçımız olan Sporting Lizbon maçına 15 Eylül’de çıkmıştık. Allah böylesi bir maçın öncesinde basın toplantısı düzenlemeyi nasip eder.

 

 

PANDEMİYİ BİRLİKTE DEFEDERİZ İNŞALLAH

Geçmişten bugüne kadar Kocaelispor’a hizmet eden, geçen sezon şampiyonluğun kazanılmasında emek veren yönetimdeki tüm arkadaşlarımıza, teknik ekiplerimize, futbolcularımıza ve personelimize teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun. Kocaelispor’un iyi yerlere gelmesi için taşın üstüne taş koyan herkes sağ olsun. Sezonu pandeminin gölgesinde açıyoruz. Gönül isterdi ki taraftarımızla başlayalım. Bu pandemiyi inşallah defederiz el ele kol kola maça gideriz.

 

 

 

 

YENİ YÖNETİMİMİZİN GÖREVLERİ BELİRLENDİ

İlk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımını yaptık. Transfer komitemiz Yunus Merttrük, Ömür Öztürk, Vural Yıldız, Abidin Akyol ve Mehmet Yaşar’dan oluştu. İyi bir ortam ve hava var. Nasipse Sarıyer maçımız pazar günü saat 19.00’da başlayacak. Yönetim olarak maçımızı izleyeceğiz.

 

 

HER HANGİ BİR BORCUMUZ YOK

Tüm arkadaşımıza kolaylıklar diliyorum. Takımın orta sahasına iki takviye yapmaya çalışıyoruz. Yeni transferlerimizden Aydın Karabulut Yalovaspor maçına geldi. Her hangi bir sorunu yok. Akşam da ilk antrenmanına çıkıyor. 1-2 ödeme de yaptıktan sonra lisanslarımızı çıkarıyoruz. Murat Cem Akpınar ile ilgili de küçük bir sorun yaşandı. Bugün yarın bu konu da çözüme kavuşacaktır. Mali anlamda futbolculara verilmesi beklenen ya da verilecek bir rakam yok. Sadece 2 transfer ile alakalı ödeme yapacağız.

 

 

 

 

EKREM ŞÜTÇÜ'NÜN BAŞI SAĞ OLSUN 

Derincspor AŞ’nin eski futbolcusu Ekrem Sütçü’nün eşi Tuğçe Sütçü hanımefendi geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Kocaelispor Kulübü olarak büyük bir üzüntü içindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet Ekrem Sütçü’ye ve merhumun kederli ailesine sabır diliyoruz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31