Adnan Sak: Onlar Kocaelispor’un emektarları
Kocaelispor
22 Mayıs 2019 Çarşamba 16:24

Adnan Sak: Onlar Kocaelispor’un emektarları

İlimizin başarılı ve cefakar spor adamlarından, Dilovası Belediyespor Başkan Vekili Adnan Sak, spor gazetecilerine emeklerinden ötürü teşekkür etti. Sak açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

 

TAM DA ONLAR GİBİ

Göz önünde olmayan değerli insanlar vardır. Bizim kültürümüzde bu güzel insanlara manevi destekçi denir, başka kültürlerde üye, taraftar. Hani orduyu yöneten büyük komutanlar, önemli karar vericiler vardır ya, bir de topuyla, kazmasıyla, tüfeğiyle savaşanlar.. Tam da onlar gibi…

 

ÇOK EMEK VERDİLER

Kocaelispor’un peşinde, Muğla’dan Trabzon’a, İzmir’den Cizre, Bayburt, Diyarbakır’a Türkiye’mizin neredeyse bütün şehirlerini gezdiler. Takımın adeta bir parçası haline gelmiş, onlarla ağlamış, onlarla gülmüş 3 değerli isim Erdem Övüç, Selim Eryılmaz, Emre Kurtbay çok emek verdi.

 

ÇOK YAŞAYIN

Bu üç kardeşimiz, diğer meslektaşları gibi görevlerinin çok ötesine geçmiş, kulübümüze ve yaşadıkları kente gönülden sağlam bağlar kurdular. Yağmur, çamur, kış, kıyamet demediler, şehir şehir kulüple dolaştılar, beraber ağladılar, beraber güldüler.  Bu gizli kahramanlara teşekkür ediyorum. Var olun çocuklar… Çok yaşayın...

 

 

 

DİĞER HABERLER

Bahadır Taşer: Kocaelispor’da her görev kutsaldır

Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Taşer, kocaelispor’da her görevin kutsal olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Baştan ifade edeyim. Bizler aile olarak Kocaelisporluyuz. Bu şehrin hangi değerlere sahip olduğunu da iyi biliyoruz. Bunların başında tabii ki Kocaelispor geliyor. Hüseyin başkanımız teveccüh buyurdu ve Kocaelispor yönetiminde beni görmek istediğini belirtti. Yaptığımız toplantıda da futbol şube sorumluluğu görevi tarafıma layık görüldü. Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:14
20:43
22:44

SÜPER LİG PUAN DURUMU