Alt yapı antrenörlerinin SGK ödemeleri kesildi
Kocaelispor
04 Ağustos 2020 Salı 03:04

Alt yapı antrenörlerinin SGK ödemeleri kesildi

Kocaelispor’un alt yapısında fedakarca görev yapan, geride bıraktığımız sezon Akademi liglerini sallayan ve çok sayıda yetenekli futbolcuyu yetiştiren alt yapı antrenörlerinin SGK primleri kesildi.

 

Sigortası kesilen teknik adamların sözleşmelerinin 31 Mayıs’ta sona ermesinden ötürü böylesi bir uygulamaya gidildiği öğrenildi. Alt yapı antrenörleri ile yeni sözleşme yapılınca sigortaları ödenmeye devam edecek. Alt yapıdaki emekçilerin bir önceki başkan Bahri Yavuz döneminde 12 ay boyunca sigortalarında kesintiye gidilmemiş ve maaşları zamanında ödenmişti. İşten çıkarılmaların yasaklandığı pandemi sürecinde sigortaları kesilen ve yaklaşık 3 aydır da maaşlarını alamayan teknik adamlar büyük bir şok ve üzüntü yaşıyor.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Doğrular

Bahri yavuz döneminde futbolcusundan masörüne kimsenin alacağı kalmıyordu.Veremeyeceği paranınsa sözünü vermiyordu .Torpille para alan yoktu........

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Önce inanın, sonra mücadele edin, kazanın ve gelin!  

Sezonu 0-0’lık Sarıyer beraberliği ile açan, hafta arasında Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile yollarını ayıran Kocaelispor yarın (Cumartesi) Manisa Futbol Kulübü ile karşı karşıya geliyor. Misli.com’dan naklen yayınlanacak olan maç saat 16.00’da başlayacak ve mücadeleyi Gaziantep’ten Özgür Reha Alıcı yönetecek. Kocaelispor'un tarihinde her daim inanmak ve asla vazgeçmemek var... Yarın da önce inanılacak, sonra mücadele edilecek ve İzmit'e 3 puanla dönülecek!!!

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:05
06:45
13:02
16:23
18:57
20:26