Alt yapı teknik ekibi tam kadro devam
Kocaelispor
21 Haziran 2019 Cuma 23:17

Alt yapı teknik ekibi tam kadro devam

İlimizin saygın iş insanlarından ve Nebil Uzun döneminde de yönetim kurulu üyeliği yapan Zeynel Abidin Akyol, Hüseyin Üzülmez’in de ekibinde yer aldı. Akyol, Tümer Uslu ile birlikte Kocaelispor’un alt yapısından sorumlu yöneticiliği görevine getirildi. Akyol, Kocaelispor’da alt yapı ekibinin tam kadro görevine devam edeceğini belirtti.

 

ÜRETMEYE DEVAM EDECEKLER

Yönetim olarak aldıkları ağır yükü en iyi şekilde taşıyacaklarına inandığını ifade eden Akyol şu şekilde konuştu: Kocaelispor alt yapısındaki çalışmalar hakkında bilgiler alıyoruz. Şu an için alt yapı ekibi ile ilgili bir sorun görünmüyor. Arkadaşlarımız tam kadro görevlerine devam edecek ve Kocaelispor için üretmeye devam edecekler.

 

HOCA KONUSU NETLEŞMEDİ

Yönetim olarak sık sık toplanıyoruz. Öncelikli amacımız transferi açmak. Başkanımız Hüseyin Bey bu anlamda yoğun mesai yapıyor. Açıkçası buna odaklanmış durumdayız. Teknik adam konusunda bir karar vermiş değiliz. Adı geçen teknik adam ya da adamlar gerçeği yansıtmıyor. Geçtiğimiz gün Futbol Şube Sorumlumuz Bahadır Bey de ifade etti. Zamanımız dar ve kısa zamanda çok iş bitirmek zorundayız.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Gökdeniz’in köyü Ballar, koronayı yendi!

Kocaelispor’dan Antalyaspor’a transfer olan genç futbolcu Gökdeniz Bayrakdar’ın köyü olan Kandıra Ballar Köyü, 16 Mayıs’ta karantina altına alınmıştı. Covid-19 salgını nedeni ile vakaların görülmesi köye giriş ve çıkışın yasaklanmasını da beraberinde getirdi. 5 günlük karantina süresi Hıfzıssıhha Kurulu’nun toplantısının ardından 14 güne çıkarılan köyde teyakkuz ilan edilmişti. Ancak gelen son haberler çok iyi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:15
05:27
13:09
17:07
20:29
22:23