Altın dokunuşlar başladı!
Kocaelispor
18 Ekim 2020 Pazar 10:59

Altın dokunuşlar başladı!

Kocaelispor’da yeni teknik direktör Erhan Altın sonunda sahaya indi!

 

DİNÇEL TAKIMI UZUN SÜRE OYALAMIŞTI

Önceki çalıştırıcı Selahaddin Dinçel’in rapor alarak oyaladığı yeşil siyahlılarda Altın, Çorum ve Afyon maçlarını tribünden izlemek zorunda kalırken, bu süreçte antrenmana da çıkamamıştı. Dinçel’in Erokspor ile anlaşmasının ardından eski raporlu çalıştırıcı ile resmi olarak yollar ayrılınca Erhan Altın’ın antrenmana çıkmasında her hangi bir sorun kalmadı.

 

AYDIN KARABULUT DA YER ALDI

Önceki gün Körfez Kocaelispor Brunga Tesisleri’ndeki sahadaki ilk çalışmasına çıkan Erhan Altın çalışma boyunca yüksek sesle futbolculara hem uyarılarda bulundu hem de futbolcuları motive etti. Antrenmanda sağ dizindeki sakatlığından ötürü bir süredir antrenmana çıkamayan Aydın Karabulut da yer aldı.

 

 

BAHRİ CAN SÜRPRİZ YAPTI

Öte yandan 25 kişilik kadroya alınmayan ve alt yapı ile çalışmalara devam etmesi kararlaştırılan sağ bek Bahri Can Avcı da antrenmanda yer alan bir diğer isimdi. Yeşil siyahlı futbolcuların üst üste iki galibiyetin ardından morallerinin çok yüksek olduğu dikkatlerden kaçmazken, takım çarşamba günü de İnegöl maçını kazanmak için elinden geleni yapacak.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi. Kocaelispor’un eski futbolcularından, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel alacağının 12 milyon 786 bin lira olduğunu ifade eden Yılmaz, Sancaklı ile cuma günü temas kurulacağını da belirtti. 2.5 ay önce göreve gelen bir yönetim olduklarını, yapılan eleştirilerin ve ithamların son derece ağır olduğunu da belirten Yılmaz “Talipli varsa buyursun gelsin” ifadesini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:44
19:18