Arma gerilimi! İYİ Parti’yi andırıyor!
Kocaelispor
12 Eylül 2020 Cumartesi 16:59

Arma gerilimi! İYİ Parti’yi andırıyor!

Kocaelispor’un Mali Olağan Genel Kurulu’nda arma gerginliği yaşandı. Genel kurulun sonralarına doğru Kocaelispor’un arma değişikliği ile ilgili divana bir önerge sunuldu. Önergede Kocaelispor’un eski armanın kullanılması istendi. Divan Başkanı Sinan Öner bu önergenin gündeme alınmasının uygun olmayacağını belirtmesi üzerine genel kurulda gerilim yaşandı. Kocaelispor logosunun değişmesini istemeyen grupla isteyen grup münakaşa etti, sesler yükseldi, taraflar bir birinin üzerine yürüdü. Armanın değişmesini istemeyen bir grup önergenin yanlış olduğunu sert bir şekilde dile getirdi.

 

İYİ PARTİ’NİN GÜNEŞİ İDDİASI

İddiaya göre Kocaelispor’un mevcut logosundaki güneş sembolünün İYİ Parti logosundaki güneş ile aynı olduğu hatta güneşin logodaki bulunduğu yerin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in doğum yeri olan Gündoğdu Köyü’nün olduğu öne sürüldü. Bunun doğru olmadığını, yıllardır Kocaelispor’un güneş sembollü logosunu kullandığı, İYİ Parti kurulmadan önce de mevcut logonun var olduğu ifade edildi. Yaklaşık 10 dakika süren tartışmanın ardından önerge gündeme alınmadı, logonun değişmesini istemeyen grup tezahüratlar eşliğinde kongre salonunu terk etti.

 

Spor41

 

KOCAELİSPOR'UN MEVCUT LOGOSU

 

 

ÖNERGEDEN İSTENİLEN LOGO

 

İYİ PARTİ LOGOSU 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Serdar Cimşit

Böyle saçma sapan şeyler ile bu büyük camiayı meşgul etmeye utanmıyorlar mı?

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Önce inanın, sonra mücadele edin, kazanın ve gelin!  

Sezonu 0-0’lık Sarıyer beraberliği ile açan, hafta arasında Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile yollarını ayıran Kocaelispor yarın (Cumartesi) Manisa Futbol Kulübü ile karşı karşıya geliyor. Misli.com’dan naklen yayınlanacak olan maç saat 16.00’da başlayacak ve mücadeleyi Gaziantep’ten Özgür Reha Alıcı yönetecek. Kocaelispor'un tarihinde her daim inanmak ve asla vazgeçmemek var... Yarın da önce inanılacak, sonra mücadele edilecek ve İzmit'e 3 puanla dönülecek!!!

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:04
06:44
13:03
16:25
18:59
20:27