Bahri Yavuz: Şerefsizim KEV’de bir dakika durmam!
Kocaelispor
05 Ağustos 2018 Pazar 13:38

Bahri Yavuz: Şerefsizim KEV’de bir dakika durmam!

Kocaelispor’da Başkan Bahri Yavuz, KEV’in Kocaelispor için kurtuluş reçetelerinden birisi olduğunu ancak buna engel olmak için KEV’in eski yönetiminin elinden geleni yaptığını, yapılan son genel kurulda adeta darbe yapıldığını ve şehrin buna duyarsız kalmasının canlarını çok sıktığını ifade etti.

BU DARBEYE KİMSE SESİNİ ÇIKARMADI

Yavuz konu ile ilgili şu ifadelere yer verdi: İnsanlara yanlış bilgiler vererek, ellerinden vekaletleri alındı ve genel kurul yapmaya çalışıldı. Feridun Güray, Rasim Su, Zeynel Başlak, Murat Sirmen, Necdet Akar, Murat Güven, Kenan Yenilmez, Yücel Boran, Mustafa Turan, Mustafa Gençoğlu, Sadettin Önvural. Bu şehirde resmen darbeydi bu! Ama kimsenin sesi çıkmadı.

 

BÜTÜN MÜCADELEMİZ BU

Bahsedilen yurt projesine 6 ay, 1 sene var. Kocaelispor’a bir kaynak aktarılır, biz de deriz ki, futbolcu, menajer, teknik adamların borcunu bu kaynaklarla ödemeye çalışalım, yarın emekçi personelimizin ödemesini de KEV’den gelecek olan kaynakla öder, bir kapıyı daha kapatır, bir ağırlığı daha kaldırırız. Bütün mücadelemiz bu. Yoksa şerefsizim KEV’de bir gün durmam.

 

 

SEFA BEY BAŞKAN OLAMIYOR AMA BÜTÜN FOTOĞRAFLARDA EN ÖNDE!

İşimiz başımızdan aşkın, evimize gidemiyoruz. KEV binasını hiçbir şekilde kullanmıyorum. Bu şehrin bu kadar sahipsiz olması ağrıma gidiyor. Bu şehre zamanında imza atmış, Kocaelispor’a büyük emekler vermiş insanların böyle küçük hesaplarla, sırf kişisel ihtiyaçları ve beklentileri için bazı şeyleri ortadan kaldırmaya çalışmaları benim çok ağrıma gidiyor. Sefa Bey geçmişte yaşamış olduğu mahkumiyetten dolayı KEV Başkanı olamıyor ama bütün fotoğraflarda en önde, sandalyeden inip başkan olacakmış gibi oturuyor.

 

 

KASIM’DAKİ GENEL KURULDA DESTEK BEKLİYORUZ

Gerek yok arkadaşlar... Neyi paylaşamıyoruz ya? Vakfı sırtımıza alıp evimize mi götüreceğiz? Milletvekillerimiz Sayın Haydar Akar, Sayın Tahsin Tarhan, Sayın Fatma Hürriyet Kaplan, CHP İl Başkanımız Sayın Cengiz Sarıbay, KEV’deki yapı ile ilgili ilişkileri ve güçleri çok daha fazla. Onlardan Kasım ayındaki genel kurulda aynı desteği bekliyoruz. Taraftarımızın da bu konuda daha dikkatli, bilinçli, hedefe yönelik uyarılarını, seslerini yeri geldiği zaman çıkaracağını da biliyoruz.

 

Spor41

 

FATMA HÜRRİYET KAPLAN - CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLİ

 

DİĞER HABERLER

Sizlerle buralara geldik, sizlerle yürüyeceğiz!

Kocaelispor, ilk yarısını şiir gibi oynadığı maçta Erzincan’a 5-1 mağlup oldu ve moral bozdu. Özellikle sosyal medyada “Birinci hedef” haline gelen futbolcular sezon başından beri ciddi yıpranmalar karşısında ayakta durdu ve 40 puan topladı. Ortada bir gerçek var. Buraya bu futbolcularla geldik ve onlarla devam edeceğiz. Kalp kırmak, moral bozmak, sorumlu aramak yerine her zamankinden daha fazla destek asıl bu günlerde verilmeli.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

SÜPER LİG PUAN DURUMU