Başkent YIKILDI!
Kocaelispor
02 Aralık 2018 Pazar 23:28

Başkent YIKILDI!

Kocaelispor taraftarı Ankara’ya çıkarma yaptı. Kontenjan sıkıntısını aşan 12. adam ilk plandaki 33 otobüsün tamamı için adını yazdırdı. Deplasman talebi devam edince Hodrimeydan Derneği hafta boyunca girişimlerini sürdürdü, önce 3 otobüs ardından 3 otobüs daha kafileye eklendi. Böylece bireysel gidişler hariç tam 39 otobüs dolusu taraftar Ankara’daki yerini aldı.

 

TERÖRİST DEĞİLİZ TARAFTARIZ BİZ

Kocaelispor taraftarı dünkü maçta yaklaşık 2.500’e yakın taraftarı ile 4300 kişilik Ostim Stadı’nda Kocaelispor’u destekledi. Kısacası Başkent Yeşil Siyah sesleri ile inledi. Bu arada maça girişlerde sorun da yaşandı. Ankara emniyeti Kocaelispor’a ayrılan bölgeyi anlamsız bir şekilde ayırdı. Taraftar sığmayınca açılan bölgeye de Kocaelisporlu taraftar almak zorunda kaldı. Zaman zaman sıkıntılar yaşandı, Kocaelispor taraftarı “Terörist Değiliz Taraftarız Biz” diye tempo tuttu.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Sizlerle buralara geldik, sizlerle yürüyeceğiz!

Kocaelispor, ilk yarısını şiir gibi oynadığı maçta Erzincan’a 5-1 mağlup oldu ve moral bozdu. Özellikle sosyal medyada “Birinci hedef” haline gelen futbolcular sezon başından beri ciddi yıpranmalar karşısında ayakta durdu ve 40 puan topladı. Ortada bir gerçek var. Buraya bu futbolcularla geldik ve onlarla devam edeceğiz. Kalp kırmak, moral bozmak, sorumlu aramak yerine her zamankinden daha fazla destek asıl bu günlerde verilmeli.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:39
13:25
16:26
18:50
20:19

SÜPER LİG PUAN DURUMU