Bayram öncesi şu yüzleri güldürün artık!
Kocaelispor
21 Mayıs 2020 Perşembe 10:13

Bayram öncesi şu yüzleri güldürün artık!

Covid-19 salgını nedeni ile sportif faaliyetlerin durması ve gelirlerin donması ile birlikte kulüpler, futbol ailesine ve emekçi personeline ödeme yapmakta zorlanıyor. Bu kulüplerden birisi olan Kocaelispor’da da uzun süredir ödeme sıkıntısı yaşanıyor.

 

2 AY PERSONEL ALACAĞI, 10 MAÇ BAŞI VE PRİMLERİN YARISI BEKLİYOR

Yönetim, son 5 ayda Gökdeniz’den gelen bonservis parası ve geçtiğimiz ay futbolcu ile teknik ekibe 5’er bin liralık harçlık dağıtabilmişti. Ramazan Bayramı’na girdiğimiz günlerde kulüp çalışanları, futbolcular ve teknik ekip ödeme yapılmasını beklerken içerideki mutsuzluk ve gerilim artıyor. Ödenmesi gereken personel maaşları yaklaşık 2. ayı bulurken, takımda teknik ekip ve futbolcuların primlerinin yarısı ile toplamda da 10 maç başı alacağı bulunuyor. Bayram öncesi bir miktar ödeme yapılacağı tahmin ediliyor.

 

Spor41 

DİĞER HABERLER

İşte TFF’nin yeni kuralları

Türkiye Futbol Federasyonu, Almanya Futbol Federasyonu’nun uyguladığı kurallardan da hareket ederek yeni talimatları yayımladı. Sahada kesinlikle çocuk olmayacak ve görev alacak olan top toplayıcıların yaşları 20 yaş ve üzerinde olacak. Karşılaşmalarda statta yer alabilecek kişi sayısı da belirlendi. Süper Lig maçları için ev sahibi kulübe futbolcular ve tüm görevliler dahil olmak üzere 95 kişilik akreditasyon hakkı tanınırken misafir kulüp için 48 kişi statta olabilecek. Medya mensupları ve TFF yöneticilerinin de dahil olduğu liste 296 kişiyi aşmayacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:10
05:24
13:09
17:08
20:33
22:29