Bayram öncesi şu yüzleri güldürün artık!
Kocaelispor
21 Mayıs 2020 Perşembe 10:13

Bayram öncesi şu yüzleri güldürün artık!

Covid-19 salgını nedeni ile sportif faaliyetlerin durması ve gelirlerin donması ile birlikte kulüpler, futbol ailesine ve emekçi personeline ödeme yapmakta zorlanıyor. Bu kulüplerden birisi olan Kocaelispor’da da uzun süredir ödeme sıkıntısı yaşanıyor.

 

2 AY PERSONEL ALACAĞI, 10 MAÇ BAŞI VE PRİMLERİN YARISI BEKLİYOR

Yönetim, son 5 ayda Gökdeniz’den gelen bonservis parası ve geçtiğimiz ay futbolcu ile teknik ekibe 5’er bin liralık harçlık dağıtabilmişti. Ramazan Bayramı’na girdiğimiz günlerde kulüp çalışanları, futbolcular ve teknik ekip ödeme yapılmasını beklerken içerideki mutsuzluk ve gerilim artıyor. Ödenmesi gereken personel maaşları yaklaşık 2. ayı bulurken, takımda teknik ekip ve futbolcuların primlerinin yarısı ile toplamda da 10 maç başı alacağı bulunuyor. Bayram öncesi bir miktar ödeme yapılacağı tahmin ediliyor.

 

Spor41 

DİĞER HABERLER

Bu takıma önce duygu yüklenmesi lazım!

Kocaelispor’un Manisa FK karşısındaki etkisiz futbolu ve alınan farklı yenilgi hayal kırıklığı yarattı. Oyun olarak elleri ve kolları rakibi tarafından bağlanan futbolculara teknik-taktikten önce duygu yüklenmesinin gerekliliğinin altı çiziliyor. Takımı ortada bırakan Selahaddin Dinçel ile en başından yola devam edilmesinin başlı başına bir sorun olacağı ifade edilmiş ancak Başkan Hüseyin Üzülmez bu endişeye karşılık kulağının üzerine yatmıştı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:06
06:46
13:02
16:22
18:56
20:24