Bilal Çubukçu: Şampiyonluğun en büyük adayıyız!
Kocaelispor
24 Eylül 2020 Perşembe 14:36

Bilal Çubukçu: Şampiyonluğun en büyük adayıyız!

Kocaelispor’un deneyimli orta saha oyuncularından Bilal Çubukçu, zamanla oyun düzeni oturan, iyi bir takım olacaklarını belirtti.

 

BÜYÜK BİR CAMİAYA 

Kaliteli bir oyuncu grubuna sahip olduklarının altını çizen Bilal Çubukçu şu değerlendirmelerde bulundu: Kocaelispor’un büyük bir camia olduğunu biliyorum. Buraya şampiyonluk yaşamak için geldim. Yaklaşık 1 hafta önce anlaştım. Yetenekli ve kaliteli oyunculara sahibiz. İlk maçımız Sarıyer’leydi. Kötü oynadığımızı biliyorum. Herkes sezona 3 puanla başlamamızı isterdi ancak 1 puana razı olduk.

 

ÇOK MUTLUYUM

Benim ile birlikte yakın zamanda takıma yeni futbolcular da geldi. Bu nedenle bir birimizi zamanla daha iyi tanıyacağız. Arkadaşlık ortamı çok çok iyi. Herkes bir biri ile samimi, iyi anlaşıyoruz. Geldiğim ilk günde bile takım arkadaşlarım geldi, güzel muhabbetler oldu. Bunlar her takımda olmuyor. Bir birini çekemeyen, anlaşamayanlar oluyor. Kocaelispor’da böyle bir şey görmedim. Burada bulunmaktan dolayı mutluyum. Az önce de ifade ettim. Fikir anlayışı da oluştuğu zaman şampiyonluğun en büyük adayı biz olacağız.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:41
07:22
12:55
15:45
18:06
19:36