Bize Yılmaz Noyan gibi ADAMLAR lazım!
Kocaelispor
10 Ocak 2019 Perşembe 12:19

Bize Yılmaz Noyan gibi ADAMLAR lazım!

Uzun yıllardır Antalya’da ikamet eden İzmit doğumlu ve fanatik Kocaelispor taraftarı Yılmaz Noyan, 20 yıldır Kocaelispor’u Antalya kampında yalnız bırakmıyor, başkanı, teknik adamı, yöneticisi ve futbolcusu kim olursa olsun Yeşil Siyahlıların bir dediğini iki etmiyor.

 

İYİ Kİ VARSIN

Kocaelisporluların çok sevdiği Yılmaz Noyan bu kampta da Kocaelispor’un hemen hemen her antrenmanına geliyor, maçlarını takip ediyor. Kocaelispor duygusu çok üst düzeyde olan Yılmaz Noyan’ın Kocaelispor sevgisi herkese örnek oluyor. Kocaelispor’a, bu büyük camiaya Yılmaz Noyan gibi adamlar çok yakışıyor. İyi ki varsın Yılmaz abi…

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Gökdeniz’in köyü Ballar, koronayı yendi!

Kocaelispor’dan Antalyaspor’a transfer olan genç futbolcu Gökdeniz Bayrakdar’ın köyü olan Kandıra Ballar Köyü, 16 Mayıs’ta karantina altına alınmıştı. Covid-19 salgını nedeni ile vakaların görülmesi köye giriş ve çıkışın yasaklanmasını da beraberinde getirdi. 5 günlük karantina süresi Hıfzıssıhha Kurulu’nun toplantısının ardından 14 güne çıkarılan köyde teyakkuz ilan edilmişti. Ancak gelen son haberler çok iyi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:15
05:27
13:09
17:07
20:29
22:23