Bu iş bu kadar! 
Kocaelispor
25 Temmuz 2020 Cumartesi 15:31

Bu iş bu kadar! 

Hodri Meydan Taraftar Derneği, Burak Süleyman konusunda Kocaelispor’un menfaatlerine göre hareket ettiklerini belirtti şu açıklamayı yayımladı.

 

ONLAR YAZDI, BİZ ÇALIŞTIK

Konuların gündeme geldiği andan itibaren Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak sürecin yakın takipçisiyiz. Kimse bir şey yazmasın, beklesin dedik. Buna rağmen hala birileri gündeme gelme çabasıyla yazdı çizdi. Onlar yazdı, biz çalıştık, mücadele ettik, olayları dinledik. Kocaelispor’umuzun menfaatleri doğrultusunda emek harcadık.  

 

GEMİYİ EN SON KAPTANLAR TERK EDER

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak Kocaelispor’umuzun menfaatleri doğrultusunda her zaman gerekeni yaptık yapmaya da devam edeceğiz.  Kaptanımız Burak Süleyman takımda kalmıştır. Çakallara ders olsun! Kocaelispor büyük takımdır! Karıştırmaya çalışanlara buradan ekmek çıkmaz, buna izin vermeyeceğiz!   Gemiyi en son kaptan terk eder. İzmit’in çocuğu herkese yeter!

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Gerçek kocaelisporlu

Taraftar futbolcu aynı kare görüntü hiç ama hiç etik değil bu nebiçim lavbalilik taraftar gelsin kulüp başkanı olsun ozaman yazık çok yazık... yarın taraftar sülaymandan herşey ister bu fotoğrafta onu görüyorum

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:52
05:52
13:18
17:11
20:21
22:05