Bülent Baturman: Özel futbolcularını kilitledik
Kocaelispor
10 Şubat 2020 Pazartesi 14:53

Bülent Baturman: Özel futbolcularını kilitledik

Belediye Derincespor Teknik Direktörü Bülent Baturman, 3-1 kazandıkları Kocaelispor maçının ardından basının karşısına çıktı.  Baturman, Kocaelispor derisini çok iyi çalıştıklarını ifade etti ve önemli bir galibiyet elde ettiklerinin altını çizdi.

 

İLK DEFA RAKİP OLDUM

Kocaelispor’a karşı ilk kez rakip olduğunu ifade eden Bülent Baturman şu şekilde konuştu: Geldiğimiz andan itibaren hep söyledik. Play-Off ile ilgili hedefimizi belirledikten sonra yeni bir yol haritası çizmeye çalışıyor ve bu yolda da ilerliyoruz. Kocaelispor maçına gelince... İlk defa rakip oldum. Benim için karmaşık duygular içeren bir maçtı. Daha önce de söylediğim gibi, 22 yılım, çocukluğum burada geçti.

 

ÖNLEM ALDIK

Oyuna pek sağlıklı başlayamadık. Santraforun ve Burak Süleyman’ın oyununu hep anlattık. Burak Süleyman’ın atacağı topları kesmemiz için ona özel bir önlem almaya çalıştık. Golü attıktan sonra daha sağlıklı bir süreç yaşadık. Mesut oyunu iyi kuruyor, biz de onu kilitlememiz gerektiğini biliyorduk. Yiğit Ali’yi bu konuda görevlendirdik.

 

ÇIKAN İKİNCİ TAKIM OLMAK İSTİYORUZ

Toplu ve topsuz her şeyi düşündük. Geriye düştük ama çevirdik. Bu tür maçları geri getirebiliyoruz. Futbolcularım gönüllerini, her şeyini ortaya koyarak maçtan galibiyet ile ayrılmasını bildiler. Onları tebrik ediyorum. Daha lig bitmedi. Salı günü antrenmana başladığımız andan itibaren bizim için geçmiş maç bitmiştir. Önümüze bakacağız. Kocaelispor bu ligden çıkacaktır. Biz de bu şehrin ikinci çıkan takımı olmak istiyoruz.  

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56